Vaše skúsenosti s Laxmanom

10.10.2017 09:57

Zverejňujeme pre inšpiráciu skúsenosti užívateľov AVS prístroja Laxman, za posledný mesiac. Veľmi ďakujeme za Vaše názory!
 

Dobry den, som uzivatelka Laxman premium, kupovala som si ho z dovodu nespavosti a na podporu pri uceni na skusku. Najcastejsie pouzivam relaxacne programy (napr. Himalaje, Vypravec) podla odporucani psychiatra a momentalne mozem potvrdit pozitivne ucinky pristroja, co sa tyka spanku, ucenia, relaxacie...

Jaroslava Kuchtová

 

Pravidelne používam prístroj LAXMAN, je skutočne najlepší zo všetkých AVS prístrojov, ktoré som doteraz vyskúšal. Moj favorit z programov je "Nádhera" - názov je fakt výstižný :)

Peter

 

Mam Laxman Premium.Využívam ho keď prídem z práce a som hodne unavený, na dobitie bateriek a na relax. Skúšam aj vizualizáciu a niektoré zdravotné programy. Je to už moj tretí prístroj po Proteuse a Relaxmane. Privítal by som viac programov zdravotných a dýchacích. S pozdravom.

MVDr.Sabol Ľudovít

 

Je to vynikajúce, používam Laxman viac ako rok a som uvoľnenejšia, toľko sa už nerozčuľujem a mávam super nápady.

Alena Vavrinkovičová

 

Psychowalkman som si prvykrat kupil v 90.tych rokoch na zlepsenie ucenia. S jeho pomocou som dokazal studovat az 12 hodin denne. Laxman teraz pouzivam hlavne na relax po praci a prebudenie mysle pred tvorivymi cinnostami.

Tomas Hitka

 

Úžasné od kedy mám Laxman spím ako bábätko a budím sa oddýchnutá; pomohol mi odstrániť únavu a nervozitu a to je len mesiac, čo ho používam.

Barbora Valentová

 

Laxman je vynikajúci pristroj kombinujúci klasicky psychowalkman s počúvaním relaxačných zvukov. Doporučujem.

Jozef Drga 

 

Ak máte Laxman, môžete sa do klubu s výhodami prihlásiť tu