10 hodnotení

AVS prístroj Mindspa - psychowalkman

Cenovo najdostupnejší  AVS prístroj s overenou účinnosťou vo svete. Novinka 2022.

Skladem
Kód: 984
Značka: Galaxy
€364
Kategória: Hlavná ponuka
MindSpa
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO

 

 

Základný model AVS prístroja  s jednoduchým ovládaním, prehľadným veľkým displejom a kvalitnými programami. Jeho silnou stránkou sú tiež programy na spanie. Obsahuje niekoľko príjemných funkcií, ako je napríklad možnosť napájať ho adaptérom (nie je súčasťou kompletu, (možnosť dokúpiť) alebo podsvietený displej.

Máte doma starý AVS prístroj?
Pak si môžete zakúpiť AVS Mindspa v Zlatej záruke so zlavou 12-25%!

Účinky - 18 programov v 6 kategóriách

Dobre upokojí najčastejšie potreby: relaxáciu, zlepšenie spánku, zlepšenie nálad a psychickej kondície, dodanie energie, zrýchlenie učenia.

Relaxácia  3 programy
Meditácia 2
Spánok 4
Učenie 2
Energia 2
Špeciálne 5

Programy v kategórii špeciálne : Schumannova rezonancia, Regenerácia, Antidepresívum, Odstránenie stresu, Zvýšenie imunity.

Počty programov v kategóriách je treba brať ako orientačné: niektoré účinky sa prekrývajú, napr. časť  relaxačných programov dobre poslúži aj pre účely spánku a v niektorých kategóriách môžu byť obsiahnuté ďalšie špecifické programy. 

 

Okuliare: jednofarebná stimulácia, farba diód modrá.

Špecialitou týchto okuliarov je možnosť  ich používať aj  s otvorenými očami – jednoducho sundáte samolepku z očnic (ktorú tam potom zasa môžete vrátiť).

 

Zvuk: rytmické stimulačné zvuky - hudbu je možné si prikúpiť:

Hudbu k Mindspa je možné zakúpiť TU alebo na konci strany (súvisiace produkty). Hudba zvyšuje zážitok a účinnosť prístroja. Pri zakúpení spoločne s Mindspa je lacnejšia o 13 eur.

 

 

Balenie obsahuje

 • telo prístroja
 • stimulačné okuliare
 • stereoslúchadlá - ,,pecky"
 • prepojovací audiokábel
 • návod Galaxy s knižnicou programov
 • obal
 • batérie (3xAAA)
 • prípadne látkovú taštičku

 

Doplnkové funkcie

 • režim Audiostrobe
 • podsvietený displej
 • možnosť dobíjať adaptérom (nie je súčasťou) 

 

Podrobné vysvetlenie funkcií a režimov nájdete v návode alebo tu na strane: Slovník pojmov.

 

Technické špecifikácie

Telo prístroja je vyrobené z klasického tvrdeného plastu, s veľkým prehľadným displejom, ktorý ukazuje hodnoty programu. Telo má na sebe umiestnené  ovládanie hlasitosti zvukov a intenzity svetieľ, ďalej vstup na pripojenie audiokábla (na pripočúvanie hudby) a vstup USB pre napájanie.

Svetelná stimulácia resp. okuliare, sú klasického prevedenia z tvrdého plastu, s diódami umiestnenými vo vnútri okuliarov.

Zvuková stimulácia prostredníctvom slúchadiel, používa binaurálne rytmy (najúčinnejšie zvuky v AVS technológii, vzdialene pripomínajúce bubienky). Zvukovú stimuláciu si môžete spestriť pripočúvaním vhodnej hudby (jednoducho prepojením cez audiokábel, ktorý je súčasťou kompletu).

Napájanie: batériami (3xAAA - sú súčasťou balenia) alebo adaptérom (nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť- viď nižšie). Prístroj nemá zabudovanú batériu, preto adaptér slúži len na prevádzku prístroja pri spustenom programe. 

 

MINDSPA - návod na stiahnutie

Späť do obchodu