Darček

Chystáte sa kúpiť AVS prístroj? 

Investícia do vlastného zdravia a rozvoja patrí k tým najužitočným. Radi podporíme Vašu snahu peknými darčekmi!
Teraz Vám pribalíme :15-relaxman-8-orez

 

k Relaxmanu Premium a Laxmanu Basic - Masér očí Basic (v hodnote 126 eur!)

k Laxmanu Premium - Masér očí Premium (v hodnote 159 eur!)

a ku všetkým ostatným AVS prístrojom (Mindspa, Brainy, Spa, Relaxman Basic) - unikátne CD Spánok s neuro nahrávkami na skvalitnenie zaspávania a spánku (v hodnote 63 eur).

Pozor: akcia bude ukončená pravdepodobne v polovici júna ! 

 

Zakúpite si AVS prístroj a... oddýchnete si, uzdravíte, definitívne sa zbavíte stresu, napätia, úzkostí, špatných nálad. Zvýšite výkonnosť a odolnosť proti stresu, rozšírite vedomie... K tomu môžete krásne usínať a kvalitne spať s CD Spánok alebo uzdraviť zrak s Masérom očí.

 

Darčeky:Milan4-zezadu

 

CD Spánok

Unikátne CD s neuro nahrávkami pre kvalitný spánok bylo zhotovené na základe vedeckých štúdií. Budete lepšie usínať a mať hlbší, kvalitnejší spánok a budete vstávať oddýchnutejší. CD je určené najmä pre ,,nespavcov“, tých, ktorí majú najrôznejšie problémy so spánkom, spánok avšak skvalitní aj  zdravým ľuďom!

CD obsahuje zhruba 40 zvukových nahrávok z populárnej Sady programov Sladký spánok. Nájdete tu vyrozprávané príbehy z českej a svetovej literatúry, rozprávky a uspávanky. Vrcholom sú špeciálne afirmačné mantry na zaspávanie a jedna nahrávka manter v elfštine, inšpirovaná Pánom prsteňov podľa J.R.R. Tolkiena. 

  • CD Spánok (resp. 2 ks CD) (v hodnote 63 eur) je v tomto prevedení samostatne nepredajné.
  • CD Spánok (2 ks) obdržíte (ako darček zadarmo spoločne so zakúpeným AVS prístrojom) na CD, vo formátu MP3. K tomu naviac dostanete aj odkaz na stiahnutie nahrávok z webových stránok (formát MP3, WAW) - pre prípad, že nemáte vo svojom ,,počúvacom" zariadení (notebooku, mobilnom telefóne apod.) mechaniku na CD. 
  • Upozornenie: niektoré CD prehrávače staršej výroby nevedia prehrať nahrávky vo formáte MP3. V tom prípade si nahrávky môžete stiahnuť a počúvať ich napríklad z PC či mobilného telefónu alebo si u nás môžete zakúpiť špeciálny reproduktor Neuromusic a pamäťovú kartu, na ktorú Vám nahrávky zadarmo nahrajeme.     

 

Masér očí (verzia Basic a Premium)Masér očí premium hlavni

Tento prístroj sme uviedli na slovenský a český trh ako novinku v roku 2021 a záujem zákazníkov predčil očakávania - po AVS prístrojoch a svetelnej terapii je to najpredávanejší výrobok. Najmä pre vynikajúce účinky a snadné použitie. Masér očí, na princípe shiatsu masáže, odborne zrelaxuje unavený zrak (unavené oči z PC má dnes 70% populácie) a zrelaxuje celkovo. Akútne zlepší zrak (väčšina ľudí používajúcich dioptrické okuliare alebo čočky referuje o subjektívnom zlepšení zraku už po jedinom použití!) a pôsobí tiež ako prevencia očných chorôb (zákaly - glaukómy a iné). Obľúbite si ich okamžite. 

 

 

Podmienky akcie:

  • Akcia se nesčíta s inými akciami a zľavami, výnimkou sú Zlatá záruka (pri nákupe AVS prístroja v Zlatej záruke darček obdržíte) a stále zľavy 5% pro seniorov, darcov krvi, študentov (takže tieto skupiny môžu kúpiť AVS prístroj se zľavou a ešte obdržia darček).  
  • Darčeky obdržíte zadarmo automaticky so zakúpeným AVS prístrojom.
  • Na darčeky platí štandardnáí záruka 24 mesiacov. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie