Ako dobre vybrať AVS prístroj

Tento návod je zostavený na základe skúseností zákazníkov za 26 rokov činnosti Galaxy.

Motto:

Je to ako s autami: aj ten najlacnejší voz (Fábia?) - v Galaxy základný model (2022 - Mindspa), Vás odvezie z bodu A do bodu B. Teda poskytne základné účinky, ako sú špičková relaxácia, kvalitnejší spánok a nálada, viac energie, eliminácia stresu, rýchlejšie účenie.
Mercedes - v Galaxy ten najlepší model (2022 - Laxman), Vás tam odvezie rýchlejšie a s väčším komfortom. Rýchlosť účinku Laxmana je oproti základnému AVS prístroju cca dvojnásobná, ľúbivosť, zážitok z používania a komfort ovládania taktiež, naviac má veľa špecializovaných programov - ďalšie desiatky možností. 
Nie je možné vždy povedať, že najdrahšíí AVS prístroj je práve pre Vás ten najlepší, rovnako tak sa nedá tvrdiť, že s najlacnejším modelom ušetríte - závisí od toho, čo presne Vy hľadáte. Rozhodne je ale cena AVS prístrojov, rovnako ako u áut, presným odrazom kvality a účinnosti.  

 

1. Úžitok, ktorý hľadáte

Chcete relaxovať? Odstránit nespavosť? Zvýšiť odolnosť na stres, zlepšiť učenie, odstrániť depresie? Vyberajte prístroj, ktorý bude mať dostatok programov v danej kategórii, ktorú potrebujete.

 

2. Účinnosť

Všetky naše AVS prístroje majú garantovanú účinnosť, tie drahšie poskytujú účinky rýchlejšie a cielenejšie. O účinnosti rozhoduje najviac presné zacielenie programu: čím viac programov v danej kategóriii, tým lepšie.

 

3. Cena

AVS prístroj je jednorazová investícia. Priemerná úžitková lehota našich AVS prístrojov je 12 rokov, nie je výnimkou ani 15-20 rokov spoľahlivého používania jednoho prístroja (prípadne s občasnou obmenou alebo opravou doplnkov, ako sú okuliare apod.). Jedno použitie AVS prístroja tak vychádza v priemere na 0,4-0,20 eur.

 

4. Vkus, skúsenosť, obľuba

Programy s hudbou, ktorými disponujú modely novej generácie (Brainy, Relaxman, Laxman) sú pre užívateľa jednoznačne ľúbivejšie ako programy bez hudby (iba so špeciálnymi rytmickými zvukmi). Podobne druh svetelnej stimulácie - modely novej generácie používajú okuliare s Ganzfeld efektom, ktoré sú účinnejšie a ľúbivejšie.
Ďalej existujú rozdiely, ktoré ide objektívne ťažko hodnotiť (design) alebo rozdiely, ktoré sú pre niekoho podstatné a pre niekoho naopak vôbec (druh slúchadiel, možnosť ďalších špeciálnych funkcií, bonusy zadarmo, prehľadnosť displeja, možnosť dohrávať si ďalšie programy apod.). Tieto parametre si teda musíte zvážiť sami.

 

 

tabulka SK - Nejprodávanější modely

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie