Ako dobre vybrať AVS prístroj

Tento návod je zostavený na základe skúseností zákazníkov za 26 rokov činnosti Galaxy.

Motto:

Je to ako s autami: aj ten najlacnejší voz (Fábia?) - v Galaxy základný model (2022 - Mindspa), Vás odvezie z bodu A do bodu B. Teda poskytne základné účinky, ako sú špičková relaxácia, kvalitnejší spánok a nálada, viac energie, eliminácia stresu, rýchlejšie účenie.
Mercedes - v Galaxy ten najlepší model (2022 - Laxman), Vás tam odvezie rýchlejšie a s väčším komfortom. Rýchlosť účinku Laxmana je oproti základnému AVS prístroju cca dvojnásobná, ľúbivosť, zážitok z používania a komfort ovládania taktiež, naviac má veľa špecializovaných programov - ďalšie desiatky možností. 
Nie je možné vždy povedať, že najdrahšíí AVS prístroj je práve pre Vás ten najlepší, rovnako tak sa nedá tvrdiť, že s najlacnejším modelom ušetríte - závisí od toho, čo presne Vy hľadáte. Rozhodne je ale cena AVS prístrojov, rovnako ako u áut, presným odrazom kvality a účinnosti.  

 

1. Úžitok, ktorý hľadáte

Chcete relaxovať? Odstránit nespavosť? Zvýšiť odolnosť na stres, zlepšiť učenie, odstrániť depresie? Vyberajte prístroj, ktorý bude mať dostatok programov v danej kategórii, ktorú potrebujete.

 

2. Účinnosť

Všetky naše AVS prístroje majú garantovanú účinnosť, tie drahšie poskytujú účinky rýchlejšie a cielenejšie. O účinnosti rozhoduje najviac presné zacielenie programu: čím viac programov v danej kategóriii, tým lepšie.

 

3. Cena

AVS prístroj je jednorazová investícia. Priemerná úžitková lehota našich AVS prístrojov je 12 rokov, nie je výnimkou ani 15-20 rokov spoľahlivého používania jednoho prístroja (prípadne s občasnou obmenou alebo opravou doplnkov, ako sú okuliare apod.). Jedno použitie AVS prístroja tak vychádza v priemere na 0,4-0,20 eur.

 

4. Vkus, skúsenosť, obľuba

Programy s hudbou, ktorými disponujú modely novej generácie (Brainy, Relaxman, Laxman) sú pre užívateľa jednoznačne ľúbivejšie ako programy bez hudby (iba so špeciálnymi rytmickými zvukmi). Podobne druh svetelnej stimulácie - modely novej generácie používajú okuliare s Ganzfeld efektom, ktoré sú účinnejšie a ľúbivejšie.
Ďalej existujú rozdiely, ktoré ide objektívne ťažko hodnotiť (design) alebo rozdiely, ktoré sú pre niekoho podstatné a pre niekoho naopak vôbec (druh slúchadiel, možnosť ďalších špeciálnych funkcií, bonusy zadarmo, prehľadnosť displeja, možnosť dohrávať si ďalšie programy apod.). Tieto parametre si teda musíte zvážiť sami.

 

 

tabulka SK - Nejprodávanější modely

Späť do obchodu