Neohodnotené

Brahmi

Brahmi, antioxidant sa hodí každému, kto trpí zábudlivosťou a zhoršením pamäte, kto sa neľahko učí, má spomalené reakcie alebo duševnú otupenosť. Napomáha proti stresu. Významne potom môže pomôcť ľuďom so závažnými psychickými chorobami. Prispíva k duševnému zdraviu. Rovnako prispíva k normálnej funkcii žčníka.

Skladem (>5 ks)
Kód: 453
€12,60
Kategória: Doplnky stravy

 

5000 rokov tradície: duševná sviežosť do 100 rokov

Účinné látky prípravku – bakosidy – sú výťažkom z rastliny bacopa monniera L. (Brahmi) , ktorej liečivé využitie má v subtrópoch Indie tradíciu asi 5000 rokov.  Je užívaná v ájurvédskej medicíne na posílenie a regeneráciu nervovej sústavy Bakosidy obmedzujú ukladanie metabolického a toxického odpadu v mozgových bunkách, podporujú dilatáciu ciev a regenerujú ich. Vysoká koncentrácia metabolického odpadu je príčinou najrôznejších porúch mentálnych funkcií a hlavnou príčinou senilnej demencie (Alzheimerovy choroby). Významne potom môže pomôcť ľuďom so závažnými psychickými chorobami (duševná senilita apod.) alebo ľuďom, ktorí majú mentálne funkcie poškodené v dôsledku užívania liečiv (antiepileptika, antidepresíva, hypnotiká) alebo drog.

 

Účinky:

 • zlepšuje všetky typy pamäte a koncentráciu
 • okysličuje mozog
 • upokojuje pri nervovo vypätých situáciách
 • pomáha pri depresiách, úzkostiach a strese
 • zvyšuje aktivitu mozgových buniek a osviežuje myseľ
 • podporuje relaxáciu i duševnú rovnováhu
 • mierni poruchy pamäte a učenie podmienené vekom
 • mierni poruchy pamäte a učenie spôsobené intoxikáciou (liekmi, návykovými látkami a chemickými toxíny z prostredia)
 • zlepšuje rôzne mentálne funkcie bez ohľadu na vek alebo zdravotný stav

Dávkovanie: 

2 - 3 kapsule oddelene po jedle. Balenie vystačí približne na 25 dní. Neprekračujte odporúčané dávkovanie

 

Zloženie:

 • výťažok z listu Bacopa Monniera L. 100mg
 • želatína: 45 mg

Nežiadúce účinky: Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky ani z hľadiska dlhodobého užívania. Nekombinujte s nootropnými látkami (Ginkgo biloba, piracetam atp)  Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom a to samé odporúčame i ľuďom s nízkym tlakom.

Upozornenie:

Prípravok nie je určený deťom do 10 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Účinky prípravku sa zvyčajne prejavia po 15-20 dňoch. Brahmi má významný vplyv i na odbúravanie toxických látok v mozgovej tkáni a podporuje dilatáciu ciev. Neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Balenie obsahuje:

Počet kapsulí v 1 balení: 100 ks ( 14,6 g)

 

Aký je rozdiel medzi Brahmi a Brahmi Plus?

Brahmi Plus má na rozdiel od Brahmi trocha širší záber. Nie je to však zásadné, respektíve vzhľadom k individuálnym rozdielom každého jednotlivca môže užívateľovi vyhovovať lepšie práve Brahmi. 0dporúčame vyskúšať postupne oba prípravky.    

 

 

Späť do obchodu