Neohodnotené

Mentálny koučing a terapia

Služby mentálneho kouče a terapeuta.

Skladem (2 ks)
Kód: 617
€114
Kategória: Kurzy a workshopy

Mentálny koučing je čím ďalej rozšírenejší a vyhľadávanejší

 

V našom prípade zaisťuje tieto služby Jan Valuch, ktorý popisuje: 

 

Obracajú sa na mňa tri rôzne skupiny ľudí:
  • Vrcholoví športovci – pomocou mentálneho koučingu sa zbavujú trémy, nadbytočného stresu,  pracujú s demotiváciou porážky, udržujú pokojnú hlavu, motivujú sa, dokážu navodiť mentálny stav víťaza a ďalšie.
  • Ľudia, ktorí chcú dosiahnuť nejakých cieľov v práci i osobnom živote – väčšinou to sú manažéri a podnikatelia, ale i ďalší ľudia, pracujúci na svojom osobnom rozvoju. Sú do nejakej miery sami motivovaní a snažia sa, ale cítia, že im odborné vedenie pomôže ďaleko rýchlejšie a efektívnejšie dosiahnuť stanovených cieľov.
  • Ľudia, ktorí majú menšie alebo väčšie psychické ťažkosti  buď ,,negatívne“ životné situácie, sú na tom psychicky špatne a nevedia si rady alebo riešia nejaký zdravotný problém. Najčastejšie nespavosť, depresie, ale nemusí ísť len o psychické ťažkosti. Tu sa taktiež dobre využíva mentálna práca – hľadáme východiská, zadáme ciele, ...

 

Ako to prebieha:

  • Cena je za jedno prvé ,,sedenie“, ktoré trvá väčšinou 2-3 hodiny (niekedy aj dlhšie).
  • Takové sedenie je zásadne, niekomu stačí jedno sedenie, niekto sa objedná na ďalšie (hneď alebo s odstupom mesiacov  či rokov). Pri ďalších sedeniach je cena dohodou (výhodnejšia).
  • Sedenie zahŕňa individuálne to, čo je potreba – niekedy prevažuje konzultácia, niekedy rovnou používam mentálne techniky alebo nejakú techniku dotyčného učím používať.
  • Mentálny koučing prebieha v Prahe. Po úhrade nákladov na cestu môže prebiehať i inde (u športu bežne i mimo ČR).

Upozornenie: vzhľadom na časovú vyťaženosť objednávajte minimálne 2 mesiace vopred

 

Referencie Jan Valuch, MBA:

Mentálny koučing prevádzkuje od roku 1999, je priekopníkom týhto smerov v ČR. V obore psychotechnológií patrí k svetovým expertom (je autorom desiatok mentálnych a afirmačných programov a prezidentom WAAT). V koučingu používa veľký súbor metód (jednoduchšiu behaviorálnu psychológiu, neurolingvistické programovanie, rôzne druhy meditácií, biofeedback, AVS technológiu, systemickú terapiu, liečenie podľa psychických príčin ai.). Spolupracuje s úspešnými športovcami, vrátane reprezentantov a s významnými ľuďmi z businessu.

 

Balenie obsahuje:

  • Jednorázové koučovanie v dĺžke 2-3 hodín.
  • Po zaslaní objednávky sa Vám obratom ozveme z dôvodu  domluvy podrobností. 
Späť do obchodu