Najpredávanejší

Laxman je najpredávanejším AVS prístrojom.

Najmä preto, že disponuje najvyššou účinnosťou a najväčším rozsahom účinkov a možností využitia zo všetkých svetových AVS prístrojov.

Milan4-zezadu_1

 

Verzie Laxmanu: Laxman Basic a Laxman Premium.

 

 

8 rokov

Laxman je najpredávanejší AVS prístroj. Ve svete na prvých miestach predajnosti niekoľko posledných rokov, v Slovenskej republike 8 rokov (od roku 2013). Tabuľka predajov 2013-2020 tu:

Banner_Graf 

 

 

Klinické štúdieNada4-zem

Laxman si kupujú ľudia nejčastejšie aj napriek tomu, že je najdrahší a že designovo nepatrí k špičke. Laxman je najpredávanejší pre svoje účinky - je najúčinnejší.

Dokumentujú to výsledky klinických štúdií, napríklad štídia prestížnej nemeckej kliniky Charité (University Hospital of the Charité), ktorá patrí do TOP10 európskych nemocníc - okrem iného tu liečili ruského opozičného predáka Navalneho. Po jedinom použití AVS prístroja došlo k zlepšeniu celkovej psychickej kondície o 27%

!Štúdia Laxman - Gabriel Berlínská univerzitní klinika ANG

 

 

Známe osobnosti

Laxman si obľúbili tiež známé osobnosti. V zahraničí napríklad George Clooney, miliardár a majiteľ 400 firiem Richard Branson, syn bývalého amerického prezidenta Jack Carter a v ČR cez osemdesiat najznámnejších hercov, spevákov a športovcov.

Simona Babčáková, známa svojim aktívnym prístupom k zdraviu: ,,Používam ho nejčastejšie na relaxáciu a meditáciu." 

Späť do obchodu