Najpredávanejší

Laxman je najpredávanejším AVS prístrojom.

Najmä preto, že disponuje najvyššou účinnosťou a najväčším rozsahom účinkov a možností využitia zo všetkých svetových AVS prístrojov.

Milan4-zezadu_1

 

Verzie Laxmanu: Laxman Basic a Laxman Premium.

 

 

8 rokov

Laxman je najpredávanejší AVS prístroj. Ve svete na prvých miestach predajnosti niekoľko posledných rokov, v Slovenskej republike 8 rokov (od roku 2013). Tabuľka predajov 2013-2020 tu:

Banner_Graf 

 

 

Klinické štúdieNada4-zem

Laxman si kupujú ľudia nejčastejšie aj napriek tomu, že je najdrahší a že designovo nepatrí k špičke. Laxman je najpredávanejší pre svoje účinky - je najúčinnejší.

Dokumentujú to výsledky klinických štúdií, napríklad štídia prestížnej nemeckej kliniky Charité (University Hospital of the Charité), ktorá patrí do TOP10 európskych nemocníc - okrem iného tu liečili ruského opozičného predáka Navalneho. Po jedinom použití AVS prístroja došlo k zlepšeniu celkovej psychickej kondície o 27%

!Štúdia Laxman - Gabriel Berlínská univerzitní klinika ANG

 

 

Známe osobnosti

Laxman si obľúbili tiež známé osobnosti. V zahraničí napríklad George Clooney, miliardár a majiteľ 400 firiem Richard Branson, syn bývalého amerického prezidenta Jack Carter a v ČR cez osemdesiat najznámnejších hercov, spevákov a športovcov.

Simona Babčáková, známa svojim aktívnym prístupom k zdraviu: ,,Používam ho nejčastejšie na relaxáciu a meditáciu." 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie