Neohodnotené

Okuliare GANZFELD - otvorené Multicolor

Okuliare s Ganzfeld efektom (otvorené očnice), možnosť voľby 7 farieb. Na použitie s väčšinou svetových AVS prístrojov.

Do 30 dní
Kód: 815
€200
Kategória: Samostatné okuliare
Brýle Ganzfeld otevřený Multicolor 2
Novinka
ZADARMOZADARMO

 

Tieto okuliare používajú technológiu Ganzfeld, čo je najúčinnejší typ svetelnej stimulácie. Účinky sa dostavujú rýchlejšie a sú hlbšie. Technológia Ganzfeld spočíva v tom, že okuliare vysielajú farebné svetlo na bielu plochu, tak vzniká silnejšie svetelné pole. 

Tento typ okuliarov je Ganzfeld s otvorenými očnicami. To znamená, že nemá biele pole okolo očí úplne uzatvorené, ako napríklad okuliare Laxman a Relaxman. Tento typ okuliarov teda nemá tak vysokú účinnosť ako klasický Ganzfeld, kde je pole okolo očí úplne uzatvrené. No jednako aj tak sa stále jedná o účinnejšiu stimuláciu, ako poskytuje väčšina iných okuliarov (s jednotlivými diódami).

 

Farby diód okuliarov- zapnúť si môžete akúkoľvek zo siedmich farieb, a to kedykoľvek  aj v priebehu prebiehajúceho programu (stiskom tlačidla). Sú to základné farby, ktoré zahŕňajú 99% všetkých možností programov (od relaxácie až po vyššie/zmenené stavy vedomia): 

  • biela (univerzálna pre všetko)
  • modrá (meditácia, spánok
  • azúrová (relaxácia, uvoľnenie)
  • zelená (relaxácia, liečenie)
  • žltá (energia, učenie, koncentrácia, kreativita)
  • červená (kognitívne funkcie, učenie, koncentrácia, energia)
  • magenta - purpurová (kreativita, komtemplatívna meditácia). 

 

Naviac tri režimy okuliarov: pamätá si poslednú navolenú farbu, možnosť uzamknutia (aretácia) farby, náhodný režim (generuje náhodne farby).

 

Prevedenie: štandardné prevedenie, veľmi kvalitná a pevná plastová konštrukcia. Kábel je napevno spojený s okuliarmi. Konektor patriaci do vstupu AVS prístroja: štandardný  klasický guľatý jack 3,5 mm. (Okuliare majú konektor 2,5mm, ale je s nimi dodávaný konektor na 3,5mm.)

Polarita okuliarov: MÍNUS

Upozornenie: okuliare potrebujú určitý príkon. U prístrojov, ktoré majú 3 ks alebo menej kusov batérií (konkrétne príkon menší ako 5V), okuliare vydávajú len 70-80% jasu. Ide teda o určité obmedzenie. No jednako pri kvalite a vysokej účinnosti týchto okuliarov to je stále použiteľné. 

Pevné škrupinové puzdro k okuliarom ako bonus zadarmo.

 

Fotografie sú ilustratívne, dodávame okuliare podľa aktuálneho typu a zásob.

 

K akým prístrojom ide tieto okuliare použiť:

Tieto okuliare ide použiť (bez meniča polarity) k týmto AVS prístrojom (s MÍNUS polaritou):
Brainmax, Dreamer, iBrain 1, Muse, Muse Sharp (II), Luma 10, Halcyon, Neo, ZenMaster, iLightz, iLightzPro, Inner Pulse, GalaxyPro, NovaPro, Nova Pro 100.

Tieto okuliare ide použiť s meničom polarity k týmto AVS prístrojom (s PLUS polaritou):
Galaxy, Esprit, Procyon, Proteus, Sirius, Orion, MindSpa, Voyager Galaxy, Voyager XL, Mindlab, Mindlab DLS.

Späť do obchodu