5 hodnotení

Magická nemčina s AVS prístrojom

Najefektívnejšia metóda pro samoukov na SLovensku a v ČR. Od prvého vydania v roku 2003 doposiaľ predaných 18.000 ks

Skladem (>5 ks)
Kód: 647
Značka: Galaxy
€80 –61 % €31
Kategória: Učenie jazykov
Němčina Vanda sedici s knihou (1)
Akcia Tip
€80 –61 %

Magická nemčina zakúpená s AVS prístrojom

Tento produkt je  zhodný s Magickou nemčinou.
V prípade, že máte záujem o Magickú nemčinu a kupujete si u nás akýkoľvek AVS prístroj, máte od nás ako darček zľavu 49 eur, (cena 31 eur nezahŕňa cenu AVS prístroja).

 

Magická nemčina

Upozornenie: učebnica je v českej verzii

Je vhodná pre úplných začiatočníkov, tak povediac "večných začiatočníkov", pokročilých i veľmi pokročilých, ktorí už majú nejakú slovnú zásobu a znalosti, ale stále nehovoria, nie sú schopní hovorenej nemčine porozumieť a chcú si osvojiť nové efektívne spôsoby učenia a zlepšiť svoje myslenie a porozumenie v nemčine.

Jedná sa o veľmi prepracovanú metódu, ktorú vyvinul európsky expert na rýchlo -učenie a učenie jazykov Libor Činka.

Podľa množstva odborníkov  sa jedná o najlepší učebný kurz pre samoukov, pretože používa ako jednu z mála metód veľa najmodernejších poznatkov o rýchlom a kvalitnom učení (podvedomé počúvanie, interlineárne preklady, kineziológiu, sugestopédiu, superlearning ai).

Efektivita tejto metódy je doposiaľ neprekonaná a s týmto kompletom budete skutočne čiastočne rozumieť i hovoriť do 3 mesiacov..

Po 17 rokoch skúseností, vrátane objektívne meraných výsledkov používania, si trúfame tvrdiť, že Magická edícia svetových jazykov je jediný kurz pre  samoužívateľov a jedna z mála metód vôbec, s ktorou se tzv. ,,veční začiatočníci" skutočne cudzí jazyk naučia.     

 

Hlavné výhody Magickej edície:

 • rýchlosť učenia
 • ľahká zapamätovateľnosť
 • žiadné bifľovanie 
 • prirodzenosť učenia (ako deti)
 • motivácia /zábavnosť (učenie Vás baví)
 • rýchlo zaznamenateľné výsledky
 • praktické použitie

 

Za 3 mesiace môžete skutočne hovoriť a rozumieť po nemecky (základné veci) - stačí pre to spraviť nasledujúce:

 • Nájsť si čas 30 minút denne na (príjemné) učenie.
 • Ďalších 30 minút si vyhradiť na podvedomé počúvanie - možno počúvať pri domácích prácach, v aute, pri televízii.
 • Dodržať úplne presne návod na používanie, a to i napriek tomu, že sa tu stretnete s nezvyčajnými cvičeniami a postupmi.

 

Kurz sa skladá z naprosto špeciálnej učebnice a zvukových nahrávok (na CD, v MP3). Celé učenie je veľmi netradičné, pretože nepoužíva málo efektívne metódy klasického školského učenia (napríklad drilovanie slovíčok a gramatických pouček), ale učí jazyk prirodzeným spôsobom, teda rovnou a od začiatku sa učíte hovoriť, myslieť a rozumieť cudzím slovám. I tento kurz vyžaduje, aby ste sa učili, nič menej budete sa učiť hravšie a príjemnejšie než inokedy (metódy priateľské pre mozog) a najmä sami uvidíte výsledky (schopnosť porozumieť i hovoriť) už v priebehu prvých dní. Magická edícia používa poznatky z niekoľkých vedných oborov a metód (neurofyziológie, špeciálna pedagogika, neurolingvistické programovanie, biológia a ďalšie). Používa cez dvadsať pamäťových a učebných techník, ako sú pamäťové kotvy, interlineárny preklad, nahrávky v rôznych rýchlostiach, podvedomé počúvanie a ďalšie. 

 

 

Balenie obsahuje:

 • 1x učebnicu - v českej verzii
 • 1x CD v MP3
 • Magická nemčina obsahuje celkom 2000 slovíčok a fráz / 19 lekcií a cvičení
Späť do obchodu