Neohodnotené

Hudba k AVS prístroju Spa - samostatne

Na rozšírenie zážitkov a účinnosti AVS prístroja Spa. NOVINKA

Skladem (>5 ks)
Kód: 761
Značka: Galaxy
€65
Jana5
Novinka

AVS prístroj SPA nepoužíva k stimulácii v slúchadlách hudbu, ale rytmické zvuky, typické pre AVS technológiu. Týmito hudobnými nahrávkami svetovej kvality, ktoré sú vytvorené individuálne pre prístroj Mindspa, rozšírite zážitky a účinnosť prístroja.

Hudobné nahrávky si nahrajte do akéhokoľvek svojho prehrávača (mobilný telefón, MP3 prehrávač, PC a iné) a ten prepojíte audiokáblom s prístrojom Mindspa (kábel je súčasťou balenia Mindspa). Potom už k danému programu spustite príslušnú nahrávku. Rytmické zvuky prístroja i hudobné nahrávky počúvate v rovnakých slúchadlách, alebo môžete rytmické zvuky potlačiť alebo úplne vypnúť. 

Taktiež si môžete zakúpiť nami (vybraný) MP3 prehrávač, s popisným návodom určeným presne na používanie s AVS prístrojmi. 

 Pokiaľ si zakúpite hudbu Spa spoločne (v jednej objednávke) s AVS prístrojom Spa, je lacnejšia o 21 eur - cena je  45 eur. ZDE

 

Počet nahrávok: 25 (k 25 programom)

  • AVS prístroj Spa má celkom 40 programov, no jednako k niektorým programom hudba nie je vhodná (ani nejdrahšie AVS prístroje nemajú hudbu u všetkých programov).
  • V programovej knižnici prístroja Spa sú programy, pre které je hudba zhotovená, označené.
  • Jednoducho si prepojíte káblikom (súčasťou Spa) prehrávač a prístroj Spa a hudobné nahrávky spustíte naraz s programom Spa.

 

Dodanie:

Hudobné nahrávky dodáváme ONLINE  - zasielame emailom, cez službu www.uschovna.cz, odkiaľ si ich stiahnete.
Nahrávky  sú v MP3 formáte a zaberú 1,75 GB.

Nahrávky sú pomenované rovnako ako programy v prístroju Spa, takže ich ľahko nalistujete a spustíte. 

Pokiaľ si kúpite hudbu SPA súčasne s MP3 prehrávačom, nahrávky budete mať už nahrané v prehrávaču. 

 

Späť do obchodu