Neohodnotené

Hudba k AVS prístroju Spa zakúpená spolu s prístrojom Spa

Na rozšírenie zážitkov a účinnosti AVS prístroja Spa. NOVINKA

Skladem (>5 ks)
Kód: 998
Značka: Galaxy
€66 –31 % €45
Jana5
Novinka Tip
€66 –31 %

Tento produkt môžete zakúpiť iba spoločne (v jednej objednávke) s AVS prístrojom Spa (získate ho lacnejšie). Pokiaľ chcete hudbu Spa zakúpiť samostatne (65 eur), vstúpte SEM

 

AVS prístroj SPA nepoužíva k stimulácii v slúchadlách hudbu, ale rytmické zvuky, typické pre AVS technológiu. Týmito hudobnými nahrávkami svetovej kvality, ktoré sú vytvorené individuálne pre prístroj Mindspa, rozšírite zážitky a účinnosť prístroja.

Hudobné nahrávky si nahrajte do akéhokoľvek svojho prehrávača (mobilný telefón, MP3 prehrávač, PC a iné) a ten prepojíte audiokáblom s prístrojom Mindspa (kábel je súčasťou balenia Mindspa). Potom už k danému programu spustite príslušnú nahrávku. Rytmické zvuky prístroja i hudobné nahrávky počúvate v rovnakých slúchadlách, alebo môžete rytmické zvuky potlačiť alebo úplne vypnúť. 

Taktiež si môžete zakúpiť nami (vybraný) MP3 prehrávač, s popisným návodom určeným presne na používanie s AVS prístrojmi. 

 

 

Počet nahrávok: 25 (k 25 programom)

  • AVS prístroj Spa má celkom 40 programov, avšak k niektorým programom hudba nie je vhodná (ani najdrahšie AVS prístroje nemajú hudbu u všetkých programov).
  • V programovej knižnici prístroja Spa sú programy, pre ktoré je hudba zhotovená, označené.
  • Jednoducho si prepojíte káblikom (súčasťou Spa) prehrávač a prístroj Spa a hudobné nahrávky spustíte spolu s programom Spa.

 

Dodanie:

Hudobné nahrávky dodávame ONLINE  - zasielame emailom, cez službu www.uschovna.cz, odkiaľ si ich stiahnete.
Nahrávky sú v MP3 formáte a zaberú 1,75 GB.

Nahrávky sú pomenované rovnako ako programy v prístroju Spa, tým ich ľahko nalistujete a spustíte. 

Pokiaľ si kúpite hudbu SPA súčasne s MP3 prehrávačom, nahrávky budete mať už nahrané v prehrávaču. 

 

Späť do obchodu