Neohodnotené

Magická angličtina BASIC s AVS prístrojom


Najefektívnejšia metóda pre samoukov v SR a ČR. Od prvého vydania v roku 2003 doposiaľ predaných 23.000 ks.

Učebnica je v slovenskej verzii.

Skladem
Kód: 641
Značka: Galaxy
€80 –87 % €10
Kategória: Učenie jazykov
MA basic Vanda lezici bile pozadi bez knih (2)
Akcia Tip
€80 –87 %

  

Magická angličtina BASIC zakúpená s AVS prístrojom

Tento produkt je zcela zhodný s Magickou angličtinou Basic.
V prípade, že máte záujem o Magickú angličtinu Basic a kupujete si u nás akýkoľvek AVS prístroj, zvýhodňujeme nákupnú cenu Magickej angličtiny BASIC. Nakoľko je momentálne cena u Magickej angličtiny BASIC výpredajová, z pôvodnej ceny  80 eur ponížená na cenu 10 eur, platí táto cena i v prípade, že Magickú angličtinu BASIC zakupujete súčasne s AVS prístrojom. (cena 10 eur nezahŕňa cenu AVS prístroja).

 

Je vhodná pre úplných začiatočnikov aj pre mierne pokročilých, ktorí už ovládajú nejakú slovnú zásobu, ale stále nerozprávajú a nie sú schopní hovorenej angličtine porozumieť.

Jedná sa o veľmi prepracovanú metódu, ktorú vyvinul európsky expert na rýchlo -učenie a učenie jazykov Libor Činka.

Podľa množstva odborníkov  sa jedná o najlepší učebný kurz pre samoukov, pretože používa ako jednu z mála metód veľa najmodernejších poznatkov o rýchlom a kvalitnom učení (podvedomé počúvanie, interlineárne preklady, kineziológiu, sugestopédiu, superlearning ai).

Efektivita tejto metódy je doposiaľ neprekonaná a s týmto kompletom budete skutočne čiastočne rozumieť i hovoriť do 2 mesiacov.

Po 17 rokoch skúseností, vrátane objektívne meraných výsledkov používania, si trúfame tvrdiť, že Magická edícia svetových jazykov je jediný kurz pre  samoužívateľov a jedna z mála metód vôbec, s ktorou se tzv. ,,veční začiatočníci" skutočne cudzí jazyk naučia.     

 

 

Hlavné výhody Magickej edície:

 • rýchlosť učenia
 • ľahká zapamätovateľnosť
 • žiadné bifľovanie 
 • prirodzenosť učenia (ako deti)
 • motivácia /zábavnosť (učenie Vás baví)
 • rýchlo zaznamenateľné výsledky
 • praktické použitie

 

Za 2 mesiace môžete skutočne hovoriť a rozumieť po anglicky (základné veci) - stačí pre to urobiť nasledujúce:

 • Nájsť si čas 30 minút denne na (príjemné) učenie.
 • Ďalších 30 minút si vyhradiť na podvedomé počúvanie  - možno pri domácích prácach, v aute, pri televízii.
 • Dodržať naprosto presne návod na použitie, a to i napriek tomu, že sa tu stretnete s neobvyklými cvičeniami a postupmi.

Kurz sa skladá z naprosto špeciálnej učebnice a zvukových nahrávok (na CD, v MP3). Celé učenie je veľmi netradičné, pretože nepoužíva málo efektívne metódy klasického školského učenia (napríklad drilovanie slovíčok a gramatických pouček), ale učí jazyk prirodzeným spôsobom, teda rovnou a od začiatku sa učíte hovoriť, myslieť a rozumieť cudzím slovám. I tento kurz vyžaduje, aby ste sa učili, nič menej budete sa učiť hravšie a príjemnejšie než inokedy (metódy priateľské pre mozog) a najmä sami uvidíte výsledky (schopnosť porozumieť i hovoriť) už v priebehu prvých dní. Magická edícia používa poznatky z niekoľkých vedných oborov a metód (neurofyziológie, špeciálna pedagogika, neurolingvistické programovanie, biológia a ďalšie). Používa cez dvadsať pamäťových a učebných techník, ako sú pamäťové kotvy, interlineárny preklad, nahrávky v rôznych rýchlostiach, podvedomé počúvanie a ďalšie. 

 

  

Okrem verzie BASIC existuje ešte verzia Magická angličtina EXTRA

Ako se líši Magická angličtina BASIC a Magická angličtina EXTRA

Najmä v rozsahu učenia – verzia BASIC obsahuje 1400 slovíčok, verzia EXTRA obsahuje 3000 slov. Basic je teda vhodná skôr pre úplných začiatočníkov, verziu Extra si kupujú pokročilí alebo tzv. "veční začiatočníci", ktorým pomáha najmä v zlepšení dohovoriť sa, porozumieť a v rozšírení slovnej zásoby. Magická angličtina EXTRA je teda viac predávaná.

 

 

 

Balenie obsahuje:

 • 1x učebnicu v slovenskej verzii
 • 1x CD v MP3
 • Magická angličtina BASIC obsahuje celkom 1400 slovíčok a fráz / 19 lekcií a cvičení.

 

Späť do obchodu