1 hodnotenie

Magická angličtina EXTRA

Najefektívnejšia metóda pre samoukov na Slovensku a v ČR. Od prvého vydania v roku 2003 doposiaľ predaných 41.000 ks

Upozornenie: dostupná iba v českej verzii.

Skladem (>5 ks)
Kód: 922
Značka: Galaxy
€122 –45 % €66
Kategória: Učenie jazykov
248 magicka anglictina extra
Akcia Tip
€122 –45 %

TOVAR V AKCI – mimoriadna zľava!  

Magická angličtina EXTRA

Je vhodná pre úplných začiatočníkov aj pre mierne pokročilých, ktorí už ovládajú nejakú slovnú zásobu, ale stále nerozprávajú a nie sú schopní hovorenej angličtine porozumieť.

Jedná sa o veľmi prepracovanú metódu, ktorú vyvinul európsky expert na rýchlo -učenie a učenie jazykov Libor Činka.

Podľa množstva odborníkov  sa jedná o najlepší učebný kurz pre samoukov, pretože používa ako jednu z mála metód veľa najmodernejších poznatkov o rýchlom a kvalitnom učení (podvedomé počúvanie, interlineárne preklady, kineziológiu, sugestopédiu, superlearning ai).

Efektivita tejto metódy je doposiaľ neprekonaná a s týmto kompletom budete skutočne čiastočne rozumieť i hovoriť do 3-4 mesiacov.

Po 17 rokoch skúseností, vrátane objektívne meraných výsledkov používania, si trúfame tvrdiť, že Magická edícia svetových jazykov je jediný kurz pre  samoužívateľov a jedna z mála metód vôbec, s ktorou se tzv. ,,veční začiatočníci" skutočne cudzí jazyk naučia.     

 

Hlavné výhody Magickej edície:

 • rýchlosť učenia
 • ľahká zapamätovateľnosť
 • žiadné bifľovanie 
 • prirodzenosť učenia (ako deti)
 • motivácia /zábavnosť (učenie Vás baví)
 • rýchlo zaznamenateľné výsledky
 • praktické použitie

  

 

Za 3-4 mesiace môžete skutočne hovoriť a rozumieť po anglicky (základné veci) – stačí pre to spraviť nasledujúce:

 • Nájsť si čas 30-45 minút denne na (príjemné) učenie.
 • Ďalších 30 minút si vyhradiť na podvedomé počúvanie - možno počúvať pri domácích prácach, v aute, pri televízii.
 • Dodržať úplne presne návod na používanie, a to i napriek tomu, že sa tu stretnete s nezvyčajnými cvičeniami a postupmi.

Kurz sa skladá z naprosto špeciálnej učebnice a zvukových nahrávok (na CD, v MP3). Celé učenie je veľmi netradičné, pretože nepoužíva málo efektívne metódy klasického školského učenia (napríklad drilovanie slovíčok a gramatických pouček), ale učí jazyk prirodzeným spôsobom, teda rovnou a od začiatku sa učíte hovoriť, myslieť a rozumieť cudzím slovám. I tento kurz vyžaduje, aby ste sa učili, nič menej budete sa učiť hravšie a príjemnejšie než inokedy (metódy priateľské pre mozog) a najmä sami uvidíte výsledky (schopnosť porozumieť i hovoriť) už v priebehu prvých dní. Magická edícia používa poznatky z niekoľkých vedných oborov a metód (neurofyziológie, špeciálna pedagogika, neurolingvistické programovanie, biológia a ďalšie). Používa cez dvadsať pamäťových a učebných techník, ako sú pamäťové kotvy, interlineárny preklad, nahrávky v rôznych rýchlostiach, podvedomé počúvanie a ďalšie. 

 

 

 

Okrem verzie EXTRA existuje ešte verzia Magická angličtina BASIC

Čím sa odlišuje Magická angličtina Extra  a Magická angličtina Basic

Najmä v rozsahu učenia – verzia BASIC obsahuje 1400 slovíčok, verzia EXTRA obsahuje 3000 slov. Basic je teda vhodnejšia skôr pre úplných začiatočníkov, verziu Extra si kupujú pokročilí alebo tzv. "veční začiatočníci", ktorým pomáha najmä v zlepšení hovorenia, porozumenia a rozšírenia slovnej zásoby. Magická angličtina EXTRA je teda viac predávaná. 

 

 

Balenie obsahuje:

 • 1x učebnicu (v českej verzii)
 • 1x CD v MP3
 • Magická angličtina EXTRA obsahuje celkom 3000 slovíčok a fráz/ 27 lekcií a cvičení 
 

 

Späť do obchodu