Neohodnotené

Magická angličtina EXTRA s AVS prístrojom

Najefektívnejšia metóda pre samoukov na Slovensku a v ČR. Od prvého vydania v roku 2003 dosiaľ predaných 20.000 ks

Upozornenie: dostupná iba v českej verzii

Skladem (>5 ks)
Kód: 644
Značka: Galaxy
€122 –50 % €61
Kategória: Učenie jazykov
MA Vanda pohovka
Akcia Tip
€122 –50 %

  

Magická angličtina EXTRA zakúpená s AVS prístrojom

Tento produkt je  zhodný s Magickou angličtinou Extra.
V prípade, že máte záujem o Magickú angličtinu Extra a kupujete si u nás akýkoľvek AVS prístroj, máte od nás ako dárček zľavu  61 eur (cena 61 eur nezahŕňa cenu AVS prístroja).

 

Magická angličtina EXTRA

Je vhodná pre takzvaných "věčný začiatočníkov", pokročilých i veľmi pokročilých, ktorí uú mají nejakú slovnú zásobu a znalosti, ale stále nehovoria, nie sú schopní hovorenej angličtine porozumieť a chcú si osvojiť nové efektívne spôsoby učenia a zlepšiť svoje myslenie a porozumenie v angličtine.

  

Jedná sa o veľmi prepracovanú metódu, ktorú vyvinul európsky expert na rýchlo -učenie a učenie jazykov Libor Činka.

Podľa množstva odborníkov  sa jedná o najlepší učebný kurz pre samoukov, pretože používa ako jednu z mála metód veľa najmodernejších poznatkov o rýchlom a kvalitnom učení (podvedomé počúvanie, interlineárne preklady, kineziológiu, sugestopédiu, superlearning ai).

Efektivita tejto metódy je doposiaľ neprekonaná a s týmto kompletom budete skutočne čiastočne rozumieť i hovoriť do 3-4 mesiacov.

Po 17 rokoch skúseností, vrátane objektívne meraných výsledkov používania, si trúfame tvrdiť, že Magická edícia svetových jazykov je jediný kurz pre  samoužívateľov a jedna z mála metód vôbec, s ktorou se tzv. ,,veční začiatočníci" skutočne cudzí jazyk naučia.

 

 

Hlavné výhody Magickej edície:

 • rýchlosť učenia
 • ľahká zapamätovateľnosť
 • žiadné bifľovanie 
 • prirodzenosť učenia (ako deti)
 • motivácia /zábavnosť (učenie Vás baví)
 • rýchlo zaznamenateľné výsledky
 • praktické použitie

 

Za 3-4 mesiace môžete skutočne hovoriť a rozumieť po anglicky (základné veci) – stačí pre to spraviť nasledujúce:

 • Nájsť si čas 30-45 minút denne na (príjemné) učenie.
 • Ďalších 30 minút si vyhradiť na podvedomé počúvanie - možno počúvať pri domácích prácach, v aute, pri televízii.
 • Dodržať úplne presne návod na používanie, a to i napriek tomu, že sa tu stretnete s nezvyčajnými cvičeniami a postupmi.

Kurz sa skladá z naprosto špeciálnej učebnice a zvukových nahrávok (na CD, v MP3). Celé učenie je veľmi netradičné, pretože nepoužíva málo efektívne metódy klasického školského učenia (napríklad drilovanie slovíčok a gramatických pouček), ale učí jazyk prirodzeným spôsobom, teda rovnou a od začiatku sa učíte hovoriť, myslieť a rozumieť cudzím slovám. I tento kurz vyžaduje, aby ste sa učili, nič menej budete sa učiť hravšie a príjemnejšie než inokedy (metódy priateľské pre mozog) a najmä sami uvidíte výsledky (schopnosť porozumieť i hovoriť) už v priebehu prvých dní. Magická edícia používa poznatky z niekoľkých vedných oborov a metód (neurofyziológie, špeciálna pedagogika, neurolingvistické programovanie, biológia a ďalšie). Používa cez dvadsať pamäťových a učebných techník, ako sú pamäťové kotvy, interlineárny preklad, nahrávky v rôznych rýchlostiach, podvedomé počúvanie a ďalšie. 

 

Okrem verzie EXTRA existuje ešte verzia Magická angličtina BASIC

Čím sa odlišuje Magická angličtina Extra  a Magická angličtina Basic

Najmä v rozsahu učenia – verzia BASIC obsahuje 1400 slovíčok, verzia EXTRA obsahuje 3000 slov. Basic je teda vhodnejšia skôr pre úplných začiatočníkov, verziu Extra si kupujú pokročilí alebo tzv. "veční začiatočníci", ktorým pomáha najmä v zlepšení hovorenia, porozumenia a rozšírenia slovnej zásoby. Magická angličtina EXTRA je teda viac predávaná. 

 

 

Balenie obsahuje:

 • 1x učebnicu (v českej verzii)
 • 1x CD v MP3
 • Magická angličtina EXTRA obsahuje celkom 3000 slovíčok a fráz/ 27 lekcií a cvičení 
 

 

 

Späť do obchodu