3 hodnotenia

Set Učenie

Najlepšia podpora pri učení!

Skladem (>5 ks)
Kód: 993
Značka: Galaxy
€402,60 –5 % €380
Kategória: Výhodné balíčky
Učební set
Akcia Novinka Tip
ZADARMOZADARMO €402,60 –5 %

UČEBNÝ SET obsahuje:

  • AVS prístroj Mindspa s priehľadovými okuliarmi (364 eur)
  • Psychoaktívne CD ,,Mentálne zameranie" a ,,Ať sa mozog rozsvieti!" (7,50 eur x 2)
  • Doplnky stravy ,,Brahmi Plus" a ,,Gotu Kola" (13,50 eur+ 11,20 eur)

štandardná cena všetkých výrobkov: 403,70 eur

Cena setu: 380 eur

Zľava = ušetríte 23,70 eur

Neurotechnológia, vrátane špeciálnych stimulačných okuliarov na učenie, vybrané doplnky stravy a psychoaktívne nahrávky zvýšia koncentráciu, navodia uvoľnené učenie v hladine alfa a zafixujú pamäťovými kotvami informácie lepšie v hlave. Zároveň dáva Učebný set možnosť najrýchlejšej hlubokej relaxácie, ktorá je kľúčom k pevnej pamäti, rýchlemu učeniu, koncentráciii a bystrému uvažovaniu. Učebný set udrží Vašu plnú pozornosť i hodiny v kuse! 

 

UČEBNÝ SET obsahuje:

AVS prístroj Mindspa

Účinky našich AVS prístrojov jsou rozmanité, spoľahlivé a často veľmi silné. Mindspa je základný model AVS prístroja, ktorý Vám pomôže nielen s učením, ale i v ďalších oblastiach života, ako je rýchla relaxácia, kvalitnejší spánok alebo zlepšenie psychickej odolnosti. AVS prístroj Mindspa naladí mozog na frekvenciu, v ktorej najlepšie a najrýchlejšie prijíma informácie Jedná sa o metódu pasívnu - nasadíte si slúchadlá a okuliare, zapnete štart a necháte na seba AVS prístroj pôsobiť. 

 

Priehľadové okuliare

Mindspa obsahuje špeciálne stimulační okuliare s priehľadmi na oči, so ktorými sa môžete pri súčasnej stimulácii mozgu učiť (alebo čokoľvek iného robiť - čítať, upratovať...).
 

Doplnky stravy Gotu Kola a Brahmi Plus

Obidva pôsobia na mentálne a kognitívne funkcie, každý trocha inak. Zlepšují prekrvenie a výživu mozgu, pamäť, zvyšujú mentálnu sviežosť a činnosť kognitívnych funkcií. Je veľmi vhodné naštartovať učenie okrem prístrojových, biofyzikálnych metód ešte na úrovni biochemickej cesty - účinok sa tak násobí.

 

Psychoaktívne CD Mentálne zameranie a Ať sa mozog rozsvieti!

Špeciálna psychoaktívna hudba – podpora pre dlhšie trvajúcu duševnú prácu. Pri počúvaní  tohto CD budete koncentrovaní a výkonní niekoľko hodín.

 

Na tento set nie je možné uplatniť žiadne ďalšie zľavy ani výhody (nezrátava sa s inými).

 

Balenie obsahuje:

  • AVS prístroj MIndspa
  • doplnok stravy Gotu Kola a Brahmi Plus
  • CD Mentálne zameranie a Ať se mozog rozsvieti
Späť do obchodu