Neohodnotené

Jednotlivé programy - Laxman Premium

Jeden alebo viac programov, ktoré si môžete vybrať zo Špeciálnej edície Laxman Premium. 
Jedná se o programy, ktorými sa Laxman Premium (70 programov) liší od Laxman Basic (56 programov).

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 629
Značka: Galaxy
€19
LAXMAN PREMIUM v kolecku 1
Novinka Tip

14 programov z Laxman Premium

Jedná se o programy, ktorými sa Laxman Premium (70 programov) líši od Laxman Basic (56 programov), ktoré si môžete jednotlivo dokúpiť.

 

Pokiaľ si chcete zakúpiť všetkých 14 programov Laxman Premium, kúpte si celú Sadu ZDE.

 

Zoznam programov:

ADHD neexistuje

Kategória: UČENIE

Dĺžka programu: 15 minút

Zvuková stimulácia: hudba /špeciálne AV stimulačné zvuky

ADHD, syndróm nepozornosti a z toho vyplývajúce špatné výsledky dieťaťa v škole = toho sa ide s AVS prístrojom zbavit veľmi účinne! Program podľa vzorov NLP (neurolingvistického programovania) napovedá, že ADHD ide vyriešiť. Program využíva špeciálne pásmo vedomia, ktoré práve deťom so syndrómom ADHD chýba. Tak program akútne zvyšuje ich momentálnu koncentráciu a pri pravideľnom používaní alespoň 2-3x do týždňa urýchľuje prirodzené dozretie mozgu a jeho schopnosti navodzovať správne mozgové frekvencie vhodné na koncentráciu a učenie. Zmienené pásmo vedomia sa nazýva SMR (senzomotorické rytmy) a odpovedajú mu frekvencie 12-15 Hz. V tomto stave sa zvyšujú kognitívne schopnosti, tok kreativného myslenia a navodzuje sa optimálna koncentrácia. Súčasne program utlmuje hladinu vedomia theta, ktorá je pri ADHD nežiadúca. Naviac využíva i špeciálnu frekvenciu 40 Hz, ktorá podporuje rozvoj (vyššej) inteligencie.

Určenie: na odstránenie ADHD u detí. Používajte pravidelne, prvé výsledky vrátane zlepšenia školských dovedností budú zrejmé už po niekoľkých použitiach. Program má kreatívnejšie stvárnenie a obsahuje prvky zábavnosti, aby sa deti ani pri opakovanom použití nenudili.

 

Bez alergie

Kategória: ŠPECIÁL – Alergia

Dĺžka programu: 12 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Alergie veľmi úzko súvisia s imunitou a AVS technológia dokáže výrazne zvýšiť imunitu. Účinky pocítite v priebehu prvých týždňov používania. Využíva frekvencií v hlbokej relaxácii alebo pri takzvanom bdelom snení, ktoré zvyšujú imunitnú reakciu až o 50%. Do tela sa v týchto stavoch vyplavujú hormonálne látky, ktoré sú pre imunitu kľúčové, napríklad rastový hormón a melatonín. Z vyššie uvedených dôvodov je program účinný pre takmer všetky druhy alergií. Program používajte minimálne 3x týždenne a kombinujte ho s inými programami rôznych kategórií.

Určenie: pre zníženie výskytu všetkých druhov alergií, tiež astmatického pôvodu.

 

Chytrá hlava

Kategória: UČENIE

Dĺžka programu: 18 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Fenomenálne výskumy v oblasti neurovied za posledných 20 rokov ukázali, že IQ i EQ ide vhodnou stimuláciou mozgu navyšovať. Tento program stimuluje centrá zodpovedná za intelektuálny výkon. Zjednocuje funkcie oboch hemisfér a používa i frekvenciu 40 Hz, ktorá bola vysledovaná pri podávaní mimoriadnych intelektuálnych výkonov. Táto frekvencia totiž podľa výskumov nositeľa Nobelovej ceny Francise Cricka synchronizuje väčšie siete neurónov. Zlepšuje ako kľúč k pochopeniu vedomia pamäť a učenie. Program používajte pravidelne, najmenej 2x týždenne a kombinujte ho s inými programami, napríklad relaxačnými.

Určenie: na zvyšovánie intelektuálnej kapacity, pre rast IQ a EQ, u zdravých i chorých ľudí.

 

Jupííí

Kategória: ŠPECIÁL – Zábava

Dĺžka programu: 8 minút

Zvuková stimulácia: hudba

Choďte sa zabaviť! Každou sekundou sa odehráva pre mozog zdravá zábava.

 

Mental Ironman

Kategória: ŠPECIÁL – Psychická odolnosť

Dĺžka programu: 18 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Veľmi zaujímavý program na zvýšenie psychickej odolnosti a vytrvalosti. Využíva špeciálne frekvencie a afirmačné nahrávky v podvedomom stave vedomia theta. Stimuluje neotrasiteľné sebavedomie, vytvára pozitívnu a silnú osobnosť, mentálneho víťaza. Používajte ho preventívne min. 2x týždenne a prestriedajte ho s programami na relaxáciu alebo spánok.

Určenie: na zvýšenie psychickej odolnosti.

Upozornenie: tento program je určený najmä pre mužské pohlavie, svojou štruktúrou i afirmačnými nahrávkami. Ženy ho môžu využiť tiež, no jednako výhodnejšie je pre nich psychickú odolnosť trénovať pomocou klasických relaxačných programov.

 

Onko liečiteľ

Kategória: ŠPECIÁL – Onkológ

Dĺžka programu: 25 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Program je určený pacientom s onkologickým nálezom. AVS technológia sama o sobe nemôže byť liečebnou metódou, ale môže prospieť ako sprievodná metóda. Najväčší význam má pre psychiku. Použitá je vážna hudba, ktorá má hlboký terapeutický účel: spôsobuje totiž aktiváciu rôznych vrstiev vedomia, čo je pre mentálnu odolnosť pri tak obrovskej stresovej záťaži dôležité. Program pôsobí v troch vrstvách. Po prvé eliminuje bolesť a to tvorbou veľkého množstva endorfínov, najmä alfa a beta endorfínov. Po druhé stimuluje rastový hormón (HGH), ktorý sám o sebe posiluje hojenie a uzdravovanie telesných tkanív, vrátane správnej funkcie buniek.  Po tretie obsahuje program relaxačný, protistresovú rovinu a tu zrejme užívateľ pocíti i ocení najviac. Obrovskú mieru stresu, ktorú musí pacient s rakovinou znášať, výrazne redukuje. Pre tento účel môžete využiť samozrejme i relaxačné programy, nič menej tento program je výhodný práve pre kombinované účinky. Navodzuje taktiež frekvenciu v pásme 8-10 Hz, ktorá ponúka integráciu tela a mysle a podporuje sebauvedomovanie sa. Používajte tento program čo najčastejšie, napríklad 1x za deň a kombinujte ho s inými relaxačnými programami.

Určenie: psychická i fyzická úľava pri onkologických ochoreniach

 

Pozitívum 

Kategórie: DEPRESIA

Dĺžka programu: 16 minút

Zvuková stimulácia: hudba

Ako názov napovedá, program je určený na zlepšenie nálady. Najmä vtedy pokiaľ máte nejaké negatívne myšlienky, pocity, negatívne stavy mysle a nepoznáte ich pôvod, neviete prečo Vás sprevádzajú. Obdobne Vám môžu pomocť i relaxačné programy, ale tento je špeciálny, silnejší. Vážna hudba ako podklad programu slúži k tomu, aby na seba nadviazala prípadný negatívny emočný potenciál a umožnila mu prepuknúť a odoznieť. Pripravte sa na silný zážitok.

Určenie: Odstránenie nedefinovateľných negatívnych pocitov a myšlienok.

 

Ríša pokoja

Kategória: DEPRESIE

Dĺžka programu: 10 minút

Zvuková stimulácia: hudba

Veľmi jednoduchý, ale účinný program na riešenie podráždenosti, ktorá môže vznikať z rôznych príčin. Uvoľňuje mentálne i somatické napätie v tele. Okrem vhodnej hudby používa na pozadí tzv. biely šum, čo je veľmi účinný druh zvuku pre preladenie mozgových vĺn do relaxácie a útlmu. Používajte pri vzniku problémov alebo preventívne min. 2x týždenne.

Určenie: na odstránenie podráždenosti, nervozity obecne a tiež symptómov pri PMS (premenštruačnom syndróme).

 

Rast dendritov

Kategória: ŠPECIÁL – Duševné choroby

Dĺžka programu: 21 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Ešte pred 20 rokmi mala veda za to, že rast dendritov, teda výbežkou neurónov, ktoré prijímajú informácie,  končí vo veku okolo 30 rokov a ďalej nemôže pokračovať. Výskumy posledných desaťročí posunuli túto oblasť ďalej. Dnes je už isté, že ide stimulovať rast nových dendritov takmer v každom veku. Dokonca je možné stimulovať rast celých neurónov – nervových buniek. Nervové bunky rovnako ako iné bunky v tele s vekom odumierajú a zmenšuje sa ich počet. Tento proces ide však do istej miery zastaviť, resp. vhodnou stimuláciou môžu vzniknúť úplne nové nervové bunky. AVS prístroj takový proces umožňuje.  Používajte program čo najčastejšie, napríklad 1-2x týždenne a kombinujte ho s inými programami. Vážna hudba účinok programu vhodne posiluje.

Určenie: pre rast dendritov a mozgových buniek. Významne pomáha pri Parkinsonovej a Alzheimerovej chorobe a Roztrúsenej skleróze. Pri pravideľnom a dlhodobom používaní môžete príznaky týchto chorôb dokonca na určitú dobu zastaviť.

  

Sloboda

Kategória: ŠPECIÁL – Závislosti

Dĺžka programu: 30 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Jedná sa o autoterapeutický program a môže ho použiť ktokoľvek na zmiernenie, odstránenie a liečbu závislostí. Nie je podstatné, o akú závislosť sa jedná, lebo mentálny vzorec pre väčšinu závislostí je rovnaký. Pri najbežnejších závislostných konaniach, ako je napríklad fajčenie tabáku či požívanie alkoholu zníži i jediné použitie tohto programu chuť na návykovú látku. Pravideľné používanie (min. 2-3x týždenne) je najúčinnejšie.

Zárodok závislostného konania spočíva v tom, že závislý nie je schopný adekvátne navodiť hlbšie relaxačné stavy vedomia, tj. produkovať v dostatočnej miere určité neurohormóny, najmä tie, ktoré navodzujú stavy blaha (endorfíny). Túto možnosť potom vyhľadáva a uspokojuje z vnejšieho prostredia. U alkoholikov bolo napr. zistené, že majú oblasť frekvencie 7-8 Hz, ktorá odpovedá stavu  vnútornej pohody, blaha, tzv. uzamknutú, buď geneticky alebo z iných dôvodov. Nedokážu sa spontánne na túto oblasť naladiť. Keď alkoholik nedostane ,,odmenu“ ve forme slastného pocitu z produkcie príslušných hormónov, ktorá prebieha práve v tejto frekvencii, ženie ho to do špirály neustálej túžby po uspokojení v inej forme – alkoholom. Kým ,,normálny“ človek sa i po troche alkoholu do stavu 7-8Hz dostane, alkoholik nie. Obdobne je to u ostatných závislostí. U alkoholikov a iných závislostí bol zaznamenaný (i okrem doby užívania omamných látok) výrazne nižší výskyt hladiny vedomia alfa (8-12 Hz), čo je hladina vedomia, ktorá je dosiahnutá pri kvalitnej relaxácii.

Pritom nemusí ísť priamo o alkoholika, rovnaký princíp se týka závislosti na jedle (najmä sladkom) apod. Tento program funguje ako redukčná pomôcka: častým navodzovaním hladiny alfa a  theta (hlbokej relaxácie) zvyšuje prirodzené schopnosti mozgu produkovať príslušné hormóny. Znižuje tak celkovo závislosť obnovovaním prirodzených schopností organizmu a omedzovaním abstinenčných príznakov.

Jedná sa vlastne o spätné natrénovanie zoslabnutej schopnosti mozgu navodzovať stavy relaxácie. Tým znižuje subjektívny pocit závislosti i objektívne deje v organismu, ktoré sú pre závislosti príznačné.

Najúčinnejšie je použiť AVS prístroj v okamihu prichádzajúcej chuti na omamnú látku: tým sa mení chybný mentálny vzorec ,,slasť = návyková látka“ za správny: ,,slasť = relaxácia“. Program obsahuje vhodné afirmačné nahrávky vo forme hovoreného slova.

Program používajte čo najčastejšie a kombinujte ho s inými relaxačnými programami. Prvé výsledky pocíti väčšina ľudí po 1-5  použitiach.

Určenie: pre riešenie závislosti akéhokoľvek druhu, najmä od závislosti na alkoholu a drogách, ale dobre poslúži i napríklad pre závislosť jedenia sladkého jedla.

 

Vášeň

Kategória: ŠPECIÁL – Syndróm vyhorenia

Dĺžka programu: 22 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Sedenie ,,Vášeň“ Vás zobudí zo zlého sna – zo Syndrómu vyhorenia. Vráti Vám vnútorný pokoj a cestu k sama sebe. Používajte ho minimálne obdeň, po dobu 1-2 týždňov a kombinujte ho s relaxačnými a energizačnými programami.

Určenie: na riešenie Syndrómu vyhorenia. Program vracia duševný pokoj a ponúka jemnú inšpiráciu k novému začiatku, k podnieteniu vášne.

 

Vizualizácia

Kategória: ŠPECIÁL – Vizualizácia

Dĺžka programu: 20 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Tento program Vám uľahčí vizualizáciu a prehĺbi jej účinok. Programom vás bude sprevádzať hovorené slovo skúseného mentálneho terapeuta, ktorý Vám tak uľahčí celý proces a dá istotu, že na nič dôležitého nezabudnete. Vizualizácia je vynikajúca mentálna technika, ktorú ide použiť pre takmer všetky možné životné menšie i väčšie ciele. Pokiaľ je použitá správne, ide s ňou účinne mentálne priťahovať víťazstvo v športe, podnikaní rovnako tak ako sa uzdravovať z ťažkých chorôb. Jej dôležitosť rastie v posledných 20 rokoch, kedy nové výskumy z kvantovej fyziky (mechaniky) a biológie poukazujú na to, že mentálna energia (myšlienka) je nadradená hmote a predurčuje dianie na fyzickej úrovni. Niektoré výskumy hovoria i o zmene hmoty (bunky) na základe myslenia.

Postup: prvá časť programu Vás ponorí do vhodnej relaxácie a odstráni nutkavé myšlienky a bloky stresu. Druhá časť, ktorá je určená pre vizualizáciu, začne gongom a slovným pokynom.

Dodržujte tri základé, nevyhnutné pravidlá:

1/ Už ste cieľa dosiahli. Predstavte si sami seba, ako už ste cieľ dosiahli – stojíte na stupňoch víťazov, pozeráte sa na bankový účet so svojim jedným státisícom eur, lekár vám oznamuje, že Vaša choroba zázračne zmizela apod. Predstavujte si sám seba v ,,cieľovom“ stave, a to nie ako postavu, na ktorú sa pozeráte, ale predstavujte si sám seba pocitmi zvnútra, zo stredu (alebo hlavy) Vás samotných. Predstavujte si seba ako hlavnú postavu tejto udalosti.

2/ Čo najživšie. Predstavy si urobte čo najživšie snážte sa predstaviť si ďalšie a ďalšie detaily mentálneho obrazu, farby, vône, dialóg, akékoľvek detaily sú vhodné. Ideálne by sa malo jednať o známe miesta, ľudí, situácie a predstava by mala byť iba jedna a stále nemenná.

3/ Predstava je len radosť. Ideálna predstava je iba radostná. Pokiaľ sa vám tam miešajú nejaké nepríliš radostné alebo dokonca negatívne myšlienky, vyraďte ich tak, že budete mysliťt na pozitívne veci.

Na vizualizáciu máte od gongu 2 minúty. Pokiaľ udržíte mentálnu predstavu na jedinú udalosť, jednu myšlienku, celé 2 minúty, tak je to slušný výkon. Pokiaľ nie, nič sa nedeje, Vaše schopnosti sa časom zlepšia. Po dvoch minútach vizualizácie zaznie zvonček a nasleduje dvojminútový oddych – nič nerobte, pustite ovládanie mysle z hlavy, myslite na niečo pozitívneho. Pokiaľ vydržíte kvalitne vizualizovať dlhšie ako 2 minúty, tak pokračujte – vizualizujte i v dobe oddychu do tej doby, dokiaľ vám to pôjde. Ale lepšie je vykonávať vizualizáciu precízne, kvalitne a menej času ako naopak.

Tento cyklus – gongom začínajúce 2 minúty vizualizácie a na to zvonkom začínajúce 2 minúty oddychu sa zopakujú trikrát (celkom teda 12 minút).

Po poslednom oddychu bude nasledovať krátka záverečná pasáž, ktorá je taktiež dôležitá: ukotví v inom stave vedomia vaše mentálne obrazy do pamäte. Po túto dobu úplne oddychujte, relaxujte. Neanalyzujte nič, čo ste predtým v mysli robili, nehodnoťte to.

Určenie: na vykonávanie úspešnej vizualizácie. Používajte opakovane, čo nejčastejšie, napríklad 3x týždenne na rovnaký mentálny cieľ. Používajte vždy obdeň, aby predstavy mohli v mozgu dostatočne ,,uzrieť“. Pri dobre zvládnutej vizualizácii vidí úspešnosť u menších cieľov väčšina ľudí do 2-3 týždňov. Pri pravidelnom vykonávaní sa schopnosti stále zvyšujú, takmer do nekonečna a naviac sa stále viac upevňuje Vaše sebavedomie. Mistrovské používanie vizualizácie je veľmi mocným nástrojom ovplyvňovania vlastnej budúcnosti, ktorého silu si väčšina ľudí (zatiaľ) nevie vôbec ani predstavit.

 

V zóne

Kategória: ŠPECIÁL – Šport

Dĺžka programu: 16 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Stav zóny je v poslednej dobe používaný najmä vo vrcholovom športe, ale užitočný môže byť pre kohokoľvek, pre každodenný život. Jedná sa o stav, kedy je športovec (alebo manažér) naplno ponorený do svojho výkonu a telo a myseľ fungujú v naprostej a akoby automatickej synchronicíde. V tomto stave, ktorému odpovedá určitá frekvencia mozgových vĺn, je človek schopný podávať vrcholové, maximálne výkony – ať už fyzické alebo psychické.

Určenie: k navodzovaní stavu zóny, najmä pre športovcov, amatérskych i vrcholových. Vyskúšajte niekoľkokrát pred tréningom a hneď ako si program ,,ohmatáte“, tak naostro tesne pred závodom.

 

Znovuzrodenie

Kategória: ŠPECIÁL – Chronický únavový syndróm (CFC)

Dĺžka programu: 20 minút

Zvuková stimulácia: hudba / špeciálne AV stimulačné zvuky

Program je určený na zvládnutie Chronického únavového syndrómu (CFC). Prestriedavajte tento program s  relaxačnými a energizačnými programami, vždy jedenkrát tento program, druhý deň nejaký relaxačný program atď. Používajte ho min. 14 dní intenzívne, to znamená každý deň jeden program.

Určenie: na vyriešenie CFC – Chronického únavového syndrómu. Môžete ho tiež použiť kedykoľvek na zbavenie sa únavy – zaberie perfektne!

 

 

Doručenie
Programy posielame iba online – cez www.uschovna.cz, odkiaľ si ho stiahnete.

 

Stiahnutie programov
Je veľmi jednoduché – ovládaciu jednotku prístroja Laxman pripojíte k PC a program (súbor) pretiahnete do prístroja Laxman. Postup obdržíte v pdf spolu so zakúpeným programom alebo si ho môžete stiahnuť v sekcii ,,Ďalšie programy pre Laxman“ (hore na stránke).

 

Popis programu
Nájdete ho tu na stránke a pri zakúpení ho obdržíte online vo forme pdf spolu s grafickým zobrazením frekvencií programu. Spolu s tým tiež obdržíte v pdf postup k nahrávaniu programu do Laxmana.

 

Objednanie
Do poznámky v objednávke nezabudnite uviesť, aký program (alebo programy) žiadate. Pokiaľ objednávste viac programov, zvoľte v objednávke zvolené množstvo programov (napríklad 2 kusy…). 

 

Platba 
Platba je možná iba: 

  • Prevodom na faktúru,  ktorú vám zašleme

 (platba na dodierku nie je možná z dôvodu zasielania tovaru online). 

 

Balenie obsahuje

  • program/y (skládá sa z jedného alebo dvoch súborov - vysvetlenie nájdete v postupe na stiahnutie programov do Laxmanua)
  • popis programu v pdf, vrátane grafického zobrazenia frekvencie programu v pdf
  • postup na stiahnutie programu do Laxmana v pdf

Všetko obdržíte iba online (cez www.uschovna.cz)

Späť do obchodu