Neohodnotené

PLANÉTY – sada programov pre AVS prístroj Laxman

Špeciálna sada dodatočných programov pre Laxman lieči zvukom, farbami a frekvenciou (pulzovaním) danej planéty.

Skladem (>5 ks)
Kód: 234
Značka: Galaxy
€84
CD Planety
Tip

Sada Planéty – 14 programov pre Laxman

V tejto sade Vám Váš AVS prístroj ponúka dokonalú možnosť využiť nielen liečenie zvukom, ale aj farbami a frekvenciou (pulzovaním) danej planéty zároveň. Jednotlivé programy sú dlhé 18 minút a obsahujú vždy farbu danej planéty, výšku tóniny a frekvenciu jej pohybu, ktorá sa v psychowalkmane prejavuje rýchlosťou pulzovania. Program Vás tak postupne naladí na frekvenciu danej planéty a vytvorí vo Vás rezonanciu, vďaka ktorej pocítite energiu a vlastnosti danej planéty. Používaním energie týchto planét sa potom môžete uzdravovať z ochorení a priťahovať k sebe úspech. Každý program je naladený na inú planétu a jeho používaním pocítite ich rôzne astrologické vlastnosti.

Jednotlivé programy majú predovšetkým liečebné využitie – privádzajú telo a myseľ späť k ich prirodzeným  rytmom a vlastnostiam, a preto je ideálne ich využívať, keď máte dostatok času a pokoja. A predsa sa ale po nejakej dobe a skúsenostiach určite naučíte využívať programy i v denných situáciách. Napr. pokiaľ Vám chýba energia, použite tón Zeme, ktorý je veľmi osviežujúci. Pokiaľ sa pripravujete na dôležitý pracovný rozhovor môžete zasa použiť tón Merkúra, ktorý posilňuje schopnosť komunikácie. Dá sa taktiež používať iba zvuková časť programu a využívať tak energiu planét napr. pri práci. Program môžete používať i dvakrát za sebou, prípadne si v software prístroja dĺžku programu predĺžiť podľa potreby.

 

Hudobná časť programov 
Tieto programy neobsahujú hudbu ani hudobnú zložku, ale iba frekvenčné binaurálne rytmy (najčastejšie stimulačný zvuk používaný u značkových AVS prístrojov).  

 

Zoznam programov 

Den Zeme 18:00

Účinky: vitalizuje, dodáva energiu
Výška tónu:
194,18 Hz = G

Frekvencia: 9,1 Hz
Farba: červená
Čakra: Muladhára – koreňová
Tón Dnu Zeme odpovedá frekvencii, na ktorej sa Zem otáča okolo svojej osi, teda jeden deň. Deň Zeme ovplyvňuje hlavne naše telo, kostru a svaly, zakoreňuje nás a vracia späť k Zemi, ktorá nám dá veľa zo svojej obrovskej sily. Posilňuje v nás pocit bezpečia, vyrovnáva energie našich akupunktúrnych bodov a učí nás sústrediť sa. Často tiež býva spúšťačom prebudenia energie kundalíny a silno stimuluje sexuálnu energiu. Pri počúvaní tohto programu sa budete postupne vracať k prirodzenému vzťahu k prírode a všetkému živému, nájdete znova svoje miesto na Zemi. Zem sa pre Vás znova stane domovom. Môžete si skúsiť pustiť program v prírode. Pocit pri pohľade na krajinu a všetko živé po použití tohto programu bude iste nádherný.  

 
Rok Zeme 18:00

Účinky: zbavujúca stresu, harmonizujíca, hlboká meditácia
Výška tónu: 
136,1 Hz = C
Frekvencia: 12,7 Hz 
Farba: zeleno-modrá 
Čakra: Anaháta – srdečná
Tón Roku zeme odpovedá frekvencii, za akú sa Zem otočí okolo Slunka, teda jeden rok. Je tiež zároveň frekvenciou odpovedajúcou indickému tónu Óm, ktorý je nazýváný v Indii otcom všetkých tónov a bol objavený indickými starovekými mudrcmi v hlbokých meditáciách ako tón Vesmíru. Rok Zeme Vás uvedie v niekoľkých minútach do stavu hlbokej meditácie a rýchlo prináša stav energetického vyváženia celého organizmu. Tak pomáha uzdraveniu a prechodu do vyššieho druhu vedomia. Pomáha v meditácii a cvičení jógy. Zatiaľ čo program Den zeme ovplyvňuje predovšetkým telo, Rok Zeme ovplyvňuje hlavne dušu. Program je ideálny na zbavenie sa nánosov každodenného stresu a získanie vnútorného pokoja.  

 
Platónský rok 18:00

Účinky: podporuje veselosť a jasnosť ducha, pocit jednoty
Výška tónu
: 172,6 Hz = F
Frekvencia: 8,1 Hz
Farba: červeno-fialová
Čakra: Sahashára - korúnna
Platónský rok je doba, za ktorú nebeský pól vykoná v dôsledku precesie zemskej osi uzavrený okruh okolo póla ekliptiky. Trvá približne 25 725 rokov. Platónský rok je tón ducha. Pomáha nám znova nájsť pocity duchovnosti, radosti zo života, jednoty a prepojenia všetkého živého. Odpovedá tónu F, ktorý bol v starovekej Číne tónem základným. Pomáha aktivovať korunnú čakru, ktorá je podľa tibetskej a hinduistickej tradície čakrou intuície a spojenia s Univerzom. Farba Platónského roka je fialová a je príznačné, že táto farba sa používala pri množstve rituálov duchovných kultúr na obnovu radosti a duchovnosti. Tento program je ideálny použiť v čase stresu a smútku, rýchlo Vás privedie späť do stavu prirodzenej radosti.  

 
Mesiac 18:00

Účinky: stimuluje sexuálnu energiu, lieči ochorenia žliaz a lymfatického systému
Výška tónu
: 210,42 Hz = G
Frekvencia: 9,9 Hz
Farba: oranžová
Čakra: Svádhišthána - sexuálna
Ženy vedia oveľa lepšie ako muži, ako sa silné rytmy vzťahujú k mesiacu, majú každý mesiac menštruáciu. Množstvo rituálnych osláv po celom svete sa odohráva za úplnku. Mesiac ovplyvňuje životné pochody organizmov na celej planéte. Tón mesiaca sa používa predovšetkým k liečbe ženských chorôb, najčastejšie bolestivej menštruácie. Obecne sa používa k liečbe žliaz a lymfatického systému. Rozvíja ženské vlastnosti ako je plodnosť, nežnosť, intuícia, schopnosť starať sa o druhých, materská láska. Pomáha rodinným vzťahom, otvorenosti voči potrebám iných, dáva nám nahliadnuť do svojho vnútra a rozvíjať intuíciu.  

 
Slnko 18:00

Účinky: mágia a transcendentno
Výška tónu:
126,22 Hz = B
Frekvencia: 11,8 Hz
Farba: žlto-zelená
Čakra: Hara, Manipúra (asi dva prsty pod pupkom)
Slnko je energetickým centrom našej slnečnej sústavy. Je ťažiskom Zeme a ostatných planét slnečnej sústavy, je teda i ťažiskom človeka. Odpovedá 3. čakre, ktorá je v Ázii hojne využívaná v meditácii a bojových umeniach. Tón Slnko je bodom medzi protikladmi. Medzi dňom a nocou, teplom a zimou, jinom a jangom. Je určený predovšetkým pre pokročilých cestovateľov vo vlastnom vedomí, najlepšie až po použití tónov ostatných planét. Meditácia s týmto tónom nám pomáha dostať sa tam, kde nie je dobro a zlo, radosť a smútok, priestor a čas. Do stavu, kedy už nie sme oddelené entity, ale máme všetci spoločný počiatok. Slnko nám dáva vieru v seba samých a motiváciu v naplnenie svojich životných cieľov.  

 
Merkúr 18:00

Účinky: podporuje schopnosť reči, inteligenciu
Výška tónu
: 141,27 Hz = C
Frekvencia: 13,2 Hz
Farba: modro-zelená
Čakra: Višudha – krčná
Merkúr je planéta najbližšia Slunku, ktorá sa od neho nikdy nevzďaľuje viac ako o 28 stupňov a okolo Slnka obehne za 88 dní. Preto je možné Merkúr pozorovať iba ráno a večer, keď ho slnečné svetlo ešte neprekrýva. Starí Gréci ho nazývali poslom bohov a dali mu meno Hermes. Rímania mu hovorili Merkúr. Bol patrónom filozofov, alchymistov, rečníkov a básnikov. Zvyčajne je zobrazovaný ako mladý muž, ktorý nosí klobúk so širokým okrajom a okrídlené opánky. V tomto programe je ideálnym pomocníkom ve všetkom, čo súvisí s intelektom a mentálnou stránkou človeka, pri rozvoji jazykových zručností, schopnosti komunikácie a intelektuálneho bádania.  

 
Venuša 18: 00

Účinky: podporuje vyššiu energiu lásky a túžbu po harmónii
Výška tónu:
221,23 Hz = G  
Frekvencia: 10,4 Hz
Faraa: žlto-oranžová
Čakra: Adžna – čakra čela, 3. oko
Venuša je druhá planéta od Slnka v slnečnej sústave. Je pomenovaná po rímskej bohyni lásky a krásy Venuši. Jedná sa o jedinú planétu slnečnej sústavy, ktorá je pomenovaná po žene. Symbolizuje ženské vlastnosti, jemnú a emotívnu stránku povahy. Je spojená so schopnosťou lásky. Pomáha nám rozvíjať estetiku, krásu tela, zmyselnosť a vnímavosť. Posilňuje schopnosť prejaviť pocity, naozajstne milovať a byť úzko závislý na druhých. Taktiež stimuluje a napomáha otvoriť 6. čakru, ktorá sa nazýva tiež tretie oko a je spojená s hlbokou múdrosťou, intuíciou, napojením na vesmírne zdroje informácií. Tento program Vám pomôže navodiť stav hlbokej lásky.

 

Mars 18:00

Účinky: podporuje silnú vôlu a sústredenie energie
Výška tónu
: 144,72 Hz = D
Frekvencia: 13,56 Hz
Farba: modrá
Mars je štvrtá planéta slnečnej sústavy, druhá najmenšia planéta po Merkúrovi. Je opakom Venuše v jej ženskej podobe a pomenovanie nesie po rímskom bohovi války, ale taktiež úrody a plodnosti. Mars pomáha s mužskou energiou, silou vôle a sústredením energií na jeden cieľ. Posilňuje silu uskutočnovať svoje rozhodnutia a želania, rozšíriť svoj vplyv, silu a schopnosti. Pomáha nám, aby sme sa stali silnými osobnosťami. Tento program je ideálny využiť, pokiaľ vo Vašej mysli prúdi príliš veľa myšlienok, pomôže Vám v nich nájsť tú najdôležitejšiu a zamerať sa na jej naplnenie. Pomáha tiež predovšetkým mužom nájsť silu a odvahu čeliť všetkým starostiam a výzvam života.  

 

Jupiter 18:00

Účinky: podporuje tvorivú silu, dobrý osud
Výška tónu: 183,58 Hz = F
Frekvencia: 17,21 Hz
Farba: červená
Jupiter je najväčšia planéta slnečnej sústavy, v poradí piata od Slnka. Na oblohe je pozorovateľný po väčšinu roka ako veľmi nápadný objekt. Jupiter je rímska obdoba gréckeho boha Dia, ktorý bol vládcom všetkých bohov. Spočiatku bol spojovaný predovšetkým so živlami. Bol pánom nebies, hromov a bleskov, neskôr mu bola ešte pripísaná rola ochráncu Rímskej ríše a zákonov. Pomáha nám v  poznávaní vyšších energií. Podporuje v nás optimizmus, rozvíja pocity morálky a etiky. Posilňuje otvorenosť, dôveru. Umožňuje, aby sme náš život prežili s úspechom. Program je ideálne použiť na začiatku nového tvorivého úsilia, pretože úzko súvisí s materiálnom a schopnosťou premieňať svoje želania na skutočnosť.  

 

Saturn 18:00

Účinky: zvyšuje koncentráciu a bdelosť
Výška tónu
: 147,85 Hz = D
Frekvencia: 13,9 Hz
Farba: modrá
Saturn je šiesta, po Jupiterovi druhá najväčšia planéta slnečnej sústavy. Planéta bola pozorovaná už starovekými astronómami a bola pomenovaná po rímskom bohu Saturnovi, ktorý bol obdobou gréckeho boha Krona. Saturn je veľmi užitočný pri nácviku koncentrácie a bdelosti. Prináša poriadok a štruktúru do chaosu. Ukazuje spojenie medzi našimi predchádzajúcimi činmi a ich následkami. Pomáha nám v sebadisciplíne, určení hraníc svojmu egu v prospech druhých, zmierňuje agresivitu. Pomáha nám byť ohľaduplný k druhým, učiť sa s nimi vychádzať, ctiť ich potreby. Umožňuje konštruktívne a organizované myšlienky, dáva silu a múdrosť na uskutočňovanie dôležitých rozhodnutí. Program je ideálny použiť k navráteniu do stavu bdelej prítomnosti a nácviku koncentrácie.  

 
Urán 18:00

Účinky: podporuje obnovu, napojenieí na archetypy
Výška tónu
: 207,36 Hz = G 
Frekvencia: 9,7 Hz
Farba: oranžová
Urán je prvou planétou, ktorá nemôže byť videná voľným okom. Jeho rotácia trvá asi 84 rokov a je siedmou planétou od Slnka, treťou najväčšou a štvrtou najhmotnejšou planétou v slnečnej sústave. Zaraďuje sa medzi plynných obrov a spoločne s Neptúnom i medzi tzv. ľadových obrov. Meno má po gréckom bohovi Uránovi, bohu nebies. Urán je spojený so samotným počiatkom sveta, preto je tu spojený so silou pravekých archetypov. Pomáha nám v sebaobjavovaní, vyjadrení seba samého, obnovení pocitu spoločenstva. Je ideálny, pokiaľ sa chystáte napr. na tvorivú prácu v týme. Posilňuje vnútornú silu vyjadriť sa bez vnútorne stanovených obmedzení. Archetypy sú veľmi mocné energie a tento program Vám pomôže sa na nich naladiť.  

 

Neptún 18:00

Účinky: sny, podvedomie, intuiícia
Výška tónu:
211,44 Hz = G
Frekvencia: 9.9 Hz
Farba: oranžová
Neptún je ôsma planéta slnečnej sústavy. Rotácia okolo Slnka mu trvá asi 160 rokov, to je približne dvojnásobok rotácie Uránu. Z harmonického hľadiska to znamená, že Neptún je iba spodnou oktávou Uránu. Zaujímavosťou je, že tieto planéty majú i v astronómii veľa spoločného. Sú preto niekedy vyčleňované do zvláštnej kategórie ako tzv. „ľadoví obri“. Neptún je planéta súvisiaca s podvedomím a snami, a je preto určená na prácu s nimi. Pokiaľ sa napríklad snažíte pochopiť alebo spomenúť si na svoje sny, alebo navštíviť snovú krajinu pri sedení s AVS prístrojom, Neptún je ideálnou voľbou. Energiu Neptúna môžete takisto použiť k prístupu do podvedomých spomienok, napr. návrat k zážitkom z minulosti alebo tiež na zmenu svojich podvedomých vzorcov správania sa.  

 

Pluto 18:00

Účinky: regenerácia
Výška tónu:
140,25 Hz = C 
Frekvencia: 13,14 Hz
Farba: modro-zelená
Pluto bol objavený v roku 1930. Napriek tomu že už nie je označovaný ako planéta, jeho vplyv na nás je stály. Harmonicky veľmi úzko súvisí s Neptúnom a Zemou. Pomáha v uvedomení si doposiaľ prežitých udalostí a dokončení premeny, zmeny a vnútornej obnovy. Pomáha nám akceptovať naše telo a regenerovať ho. V spojitosti so sexualitou napomáha túžbe po transformácii cez milovanie. Posilňuje vieru, abysme sa mohli tvárov v tvár postaviť svojim najhlbším problémom a tajomstvám, oslobodiť sa od minulosti. Energetická sila Pluta nám umožňuje, abysme opustili staré vzory a obnovili vedomie. Tento program je ideálny pre regeneráciu a obnovu prirodzených vlastností mysle a duše.  

 
Schumannova rezonancia 12:00

Výška tónu: 251,2 Hz
Frekvencia: 7,83 Hz
Schumannova rezonancia, ktorá má frekvenciu 7,83 Hz, je presný predel medzi hladinou vedomia a podvedomia, hladinou alfa a theta. Tento stav vedomia má pre človeka veľmi zvláštny význam, pretože na tejto frekvenci pulzuje i geomagnetické jadro Zeme. Bolo zistené, že zotvávanie v blízkosti frekvencie 7,83 Hz je ideálne na rozvíjanie duševných schopností. Vytvára dokonalý stav medzi vedomím a podvedomím, v kterom naše telo a myseľ fungujú v maximálnej kvalite. Zlepšuje sa rovnováha, prekrvenie tela vrátane mozgu, mentálne pochody a psychický stav. Vďaka prelínaniu stavu vedomia a podvedomia práve v Schumannovej rezonancii pochopí v tomto stave veľa ľudí to, čo pri bežnom stavu vedomia pochopiť nedokázali.  

 
 

Stiahnutie sady do AVS prístroja Laxman je veľmi jednoduché (návod na stiahnutie je priložený k CD). Podľa návodu na použitie AVS prístroja Laxman sa všetky dáta z CD bežným spôsobom prekopírujú cez PC do prístroje Laxman. Veľkosť sady Planéty je 225 MB.

 
 

Autorské práva:
Supervízia a odborná kontrola: Jan Valuch
Vydávateľ: Galaxy

 

Balenie obsahuje:

CD s programami (na stiahnutie do prístroja Laxman) v obale
Programová knižnica 

 

Späť do obchodu