Neohodnotené

Som štíhla / som štíhly – sada programov pre AVS prístroj Laxman

Sada mentálnych programov a metodika na dosiahnutie lepšej postavy a štíhlosti.

Skladem (>5 ks)
Kód: 4733
Značka: Galaxy
€84
419 jsem stihla jsem stihly sada programu pro laxman
Tip

Sada Som štíhla / Som štíhly – mentálne programy a metodika na dosiahnutie lepšej postavy a štíhlosti

 

Chcete schudnúť?
Potrebujete na to čas, chuť, AVS prístroj Laxman a túto sadu.
A budete štíhli! Rozhodne štíhlejší, ako ste teraz.
Sada programov bola vyvinutá pre AVS prístroj Laxman. Prípadne ju ide použiť i samostatne (neodporúčame, vysvetlené na konci).

 

Máte chuť schudnúť a aj tak končíte večer pri ľadničke? Športujete, cvičíte, jete menej, jete inak a napriek tomu nechudnete? Prečo snahy 90% ľudí stroskotajú? Prečo väčšina diét a somatických (fyzických) postupov nie je účinná? Autor a táto sada prinášajú vysvetlenie i riešenie: bránia tomu obranné mechanizmy a návyky, zakódované na podvedomej úrovni. Neuvedomujete si ich, pretože vznikajú v rannom detstve alebo v prenatálnom období, alebo sa nimi programujete dlhé roky. Áno, je to ten spôsob myslenia, kedy v myšlienkach stále riešite svoju váhu a obéznosť najmä ako negatívny problém. Dobrá správa je tá, že tieto ,,podvedomé" informácie ide zmeniť! Vaše podvedomé ,,programy" ovplyvňujú nielen Vaše myslenie a návykové konania, ale dávajú tiež pokyny pre mozog a metabolizmus, ako sa má správať - a tieto pokyny sú väčšinou chybné, inak by Váš metabolizmus pracoval lepšie. I v tomto prípade ide nevhodné podvedomé programy zmeniť. Sada zmení Vaše podvedomé mechanizmy vo váš prospech - v prospech chudnutia. Podniknete dokonca určitú transformačnú zmenu osobnosti. Bez nej totiž nie je trvalé chudnutie takmer možné.  

 
Ako sa Sada používa?

Programy tejto Sady (celkom 9 rôznych) si nahrajete do Laxmana. Potom si prečítate návod-metodiku. Dozviete sa tu vela užitočných informácií o chudnutí a najmä o tom, akú rolu hrá v tomto procese podvedomie a hlbšie metafyzické princípy.

Potom postupujete podľa scenára, ktorý má 4 hlavné kroky: 

Pre každý krok je určený špeciálny program s hovoreným terapeutickým slovom - afirmačnými pokynmi. Program trvá v priemere 20 minút, každý program používate opakovane (5-10x !). Celú sadu a všetky programy sprevádza veľmi prepracovaný systém, kedy sa informácie ukotvujú, plnia určitý cieľ, kumulujú účinok z predošlej fáze. Po každom kroku si podľa metodiky skontrolujete, či daná fáza úspěšne prebehla.

 • Rozhodnutie: tu sa skutočne stopercentne rozhodnite, že sa chcete stať štíhlymi.
 • Hlbšia úroveň: odstránite nesprávne myšlienkové programy, ktoré vám bránia v štíhlosti. Tie súvisia napríklad s témami dávania a brania, vlastnej dôležitosti, lásky k sebe sama. Táto fáza sa najviac zameriava na zbavenia sa zbytočných, negatívnych obranných mechanizmov.
 • Vzhľad: tu si s pomocou vizualizácie vytvoríte mentálne svoju novú postavu.
 • Zmena: tu prebieha samotná mentálna zmena k štíhlosti.

Akonáhle dokončíte hlavnú časť, môžete využiť i doprovodnú časť:

Pozostáva z týchto fáz (a jednotlivých programov - tieto sú kratšie, trvajú v priemere 10 minút):

 • Výber ciest: využijete svoju intuíciu na to, aby ste si vybrali pre vás vhodné somatické metódy, vedúce k štíhlosti
 • Radosť (dva programy): na podporu radosti z výsledku
 • Staré návyky útočia - ako ich zvládnuť: na zvládnutie starých návykov (vo fyzickom svete), ktoré sa ešte občas hlásia ku slovu.
 • Ukotvenie: ukotvovanie celého procesu, všetkých dosiahnutých zmien.

Celá Sada, metodika obsahuje rad pomocných informácií, napríklad:

 • Aký životný postoj pre zoštíhlenie zaujať - jednotlivé stratégie.
 • Aké pomocné metódy použiť na ukotvenie štíhlosti na fyzickej úrovni.
 • Afirmačné kartičky, ktoré ukotvujú transformačné zmeny dosiahnuté v hlbokom stave vedomia v bežnom živote.
 • karta Postup vám pomôže rýchlo sa orientovať a nestratiť koncentráciu pri používaní.

Vybrané ukážky z metodiky - návodu na použitie: ( ukážku pripravujeme)

Úvod do štíhlosti str. 5-7

Rôzne pohľady str. 8-10

Vzhľad: tretia fáza str. 18-19

 
Komu je Sada určená?

Je určená pre kohokoľvek, bez ohľadu na stav, typ a dôvod vzniku nadváhy. Vhodná je najmä pre osoby, ktoré aj cez určité úsilie na fyzickej úrovni zatiaľ nedokázali schudnúť, pretože práve v týchto prípadoch ide väčšinou o bloky na podvedomej úrovni, ktoré sada dokáže geniálne zrušiť a zmeniť. Ďalej je veľmi vhodná pre tých, ktorí majú dobré vedomé rozhodnutie, ale nedokážu dodržať určité vhodné zvyky - po nejakej dobe (väčšinou do 2 mesiacov, že?) podľahnú pokušeniu a vrátia sa späť k starým stravovacím a pohybovým návykom. I tady je princip sady rovnaký: ukotvuje natrvalo správne návyky. Ďalej sada poskytuje veľa doplnkových podpôr, napríklad pomáha odstrániť i plošné dôvody naberania na váhe, ako je stres, pomáha so skutočným rozhodnutím schudnúť, s výberom ďalších vhodných metód, zvyšuje motiváciu k zmene – k dosiahnutiu štíhlosti. Sada je veľmi prepracovaná, funguje na každého, má však určité limity. Osoby, ktoré majú nejakú (diagnostikovanú) poruchu váhy, alebo je ich nadváha daná z veľkej časti geneticky, alebo sú obézni už od detských rokov, to majú pochopiteľne tažšie. Ale pozor - i tu hrá veľkú rolu podvedomie (i u zdedených návykov) a ďalšie faktory, na ktoré sada pamätá, takže i tu šanca na schudnutie je! Bude to chcieť častejšie používanie alebo mierne upraviť postup. Na druhú stranu: iba používanie tejto Sady z Vás chudých nespraví! Mentálna stránka veci je dôležitá, pre niekoho dokonca zásadná. Vďaka blokovanej mentálnej oblasti sa vám vôbec nedarí dosiahnuť cieľov a predsavzatí na fyzickej úrovni. Avšak: sada nenahrádza vhodnú výživu alebo pohyb! Okrem čisto mentálnych zmien pomáha telu, aby lepšie riadilo procesy stravovania, vylučovania, ukladania tukov, takže má vplyv i na somatiku. Taktiež vám veľmi pravdepodobne dodá viac motivácie a chuti jesť inak, zdravšie a viac sa hýbať. Ale sama Sada za vás do fitka nepôjde.  

 
Výhody sady

 • mení nevhodné podvedomé návyky ich ,,prepisom" na vhodné
 • zvyšuje alebo priamo vytvára motiváciu na dosiahnutie štíhlosti a na vykonávanie nových návykov v oblasti jedla a pohybu
 • zefektivňuje činnosť mozgu v oblasti riadenia somatických dejov súvisiacich s chudnutím (najmä príjem a spracovanie potravy, premenu v energetické zdroje, vylučovanie, ukladanie tukov)
 • vytvára širšiu zmenu osobnosti, najmä v oblasti sebalásky, prijímania, lásky, dávania
 • čiastočne vás naučí používať niektoré mentálne techniky, ako je vizualizácia a autosugescia (afirmácie)

Celkovo vyplýva ze skúseností z praxe: drvivá väčšina užívateľov dospeje k oveľa pevnejšiemu rozhodnutiu schudnúť, prestane sa nadváhou v myšlienkach toľko zaoberať, resp. trápiť, má i s menším úsilím väčšiu motiváciu, zmení niektoré stravovacie návyky a vníma určitú zmenu osobnosti. Nie všetci ale skutočne schudnú! Tiež preto, že niekedy užívatelia nedokončia celý cyklus, pretože sú (zatiaľ) uspokojení i čiastkovými výsledkami.  

 
Upozornenie: urobte si dostatok času!

Rátajte, že na kvalitné použitie tejto sady budete potrebovať optimálne zhruba 10-30 hodín času, a to rozvrhnutých postupne do 1-2 mesiacov. Celkovo budete používať v hlavnej fázi 4 rôzne programy (v dĺžke trvania cca 20 minút jeden) a každý z nich budete opakovať zhruba 5-10x. Ďále budete prípadne využívať podľa potreby ďalších 5 programov v doplnkovej fázi: tie sú kratšie (v priemetre 10 minút) a nevyžadujú nutne toľko opakovaní. Používanie Sady Som štíhla / Som štíhly vyžaduje určitý systém. Dodržte presne tento návod na použitie a budete mať úspech. Presná metodika sa prelína celým návodom. Autor ručí za úspech v prípade, že dodržíte metodiku - návod na použitie.  

 
Unikátnosť Sady

U nás už vzniklo niekoľko samostatných relaxačných nahrávok určených na chudnutie (v češtine alebo v slovenštine, väčšinou staršieho dáta, niektoré sú i vydarené). Ale žiadna z nich nebola príliš systematická, nebola vytvorená odborne (najmä na prevedenie zmien na podvedomej úrovni) a už vôbec nešlo o ucelený kompletný systém. Na rozdieľ od tejto Sady ani nebola spojená a podporená s dôležitým nástrojom: AVS prístrojom. V anglo-americkom svete (v angličtine a iných jazykoch) existuje týchto nahrávok viac a kvalitnejších, pretože tu má používanie týchto techník osobného rozvoja veľkú tradíciu. Ale všetky sú pomerne staršieho dáta a ani tu ešte nevznikol tak ucelený a odvážny systém. Táto Sada je tak veľmi unikátnym odborným výrobkom, zvlášť v Česku a na Slovensku.  

 

O autorovi:

Jan Valuch sa zabýva mentálnym programovaním a psychotechnológiami cez 20 rokov, od roku 1995. Je autorom mnohých stimulačných programov inštalovaných v AVS prístrojoch a prezidentom WAAT (World Asociation for AVS technology). Je autorom dvoch publikácií a niekoľkých desiatok článkov na témy mentálneho programovania a práce s ľudskou myslou. Založil (so svojim otcom) spoločnosť Galaxy, ktorá je od roku 2003 najväčším dodávateľom psychotechnológií v Európe. Túto sadu pripravoval niekoľko mesiacov, v rozsahu práce cez 120 hodín.

Rozhovor s Janem Valuchem o chudnutí a mentálnej práci si nájdete tu (pripravujeme)

Späť do obchodu