Neohodnotené

Náprava ADHD - sada programov pre AVS prístroj Relaxman

Novinka! Sada programov k náprave ADHD je určená laikom na domáce použitie aj odborníkom – pedagogickým a výchovným pracovníkom, psychológom, lekárom.

Skladem (>5 ks)
Kód: 9935
Značka: Galaxy
€150
533 naprava adhd sada programu pro avs pristroj laxman a relaxman
Novinka

Náprava ADHD - 41 programov pre Relaxman

 

Edícia MEDICLINE

 

Sada na nápravu ADHD vznikla na základe unikátneho projektu a klinických štúdií za posledných 20 rokov. Jej účinnosť je podľa projektu i štúdií suverénne cez 95% a tak je táto Sada používaná s AVS prístrojom prakticky najúčinnejšou metódou na nápravu ADHD. Navyše bezfarmakovou a príjemnou. Všetky rodiny (účastníci projektu), ktoré Sadu používali, zaznamenali výsledky už v piebehu prvého mesiaca používania - iba 1 rodina neskôr (do 9 týždňov). Rodičia zapojení do projektu uvedli:

  • u detí sa po používaní AVS prístroja zlepšila koncentrácia, najmä pri učení a čítaní,
  • deti lepšie zvládali emócie,
  • boli pokojnejšie, menej impulzívne, lepšie sa ovládali,
  • doma i v škole pracovali lepšie, rýchlejšie a viac samostatne,
  • v priebehu jediného mesiaca si zlepšili školský prospech,
  • deti používanie  AVS prístrojov bavilo a vo väčšine prípadov vyžadovali ďaľšie  pokračovanie. 

 

O programoch:Dvořák

Sada obsahuje celkom 41 programov a to nielen na zvládnutie najklasickejšej formy ADHD.

Nájdete tu programy na nápravu ADHD (poruchy pozornosti s hyperaktivitou / hypoaktivitou), ADD (poruchy pozornosti) a poruchy školských zručností ako je dyslexia či dysgrafia. Ďalej obsahuje taktiež programy na ďalšie symptomatické okruhy ADHD, ako je zvýšená úzkosť, depresívne správanie sa, znížené sebavedomie, afektivita, impulzivita, nestabilná emocionalita a programy na obecné zlepšenie učenia (zlepšenie pamäte, fixovanie učenia alebo zvýšenie matematických schopností).

 

41 programov je rozdelených do dvoch kategórií: Hlavná a doplnkové.


Programy boli zhotovené podľa výsledkov klinických štúdií z rokov 1995-2010 a zladené podľa výsledkov projektu z roku 2018. Okrem samotnej účinnosti sa programy zameriavajú i na ďalšie aspekty, napríklad aby boli pre deti dostatočne motivujúce, zaujímavé, zábavné. Niektoré programy tak obsahujú okrem stimulačných zvukov i zaujímavú hudbu a hovorené slovo.

 

 

O PROJEKTE:Kotešovicová 2

Názov projektu: 
,,Overenie praktického využitia AVS prístrojov Laxman a Relaxman na nápravu ADHD, ADD a pridružených symptomatických problémov, u detí 6-17 rokov.“

Cieľom projektu nebolo sledovať účinnosť AVS prístrojov, lebo táto bola už bezpečne preukázaná viac ako tridsať ročným klinickým overovaním i praxou. Jednalo sa o overenie praktického použitia AVS metódy priamo v rodinách s deťmi trpiacimi ADHD. Po ukončení a vyhodnotení projektu boli do programov zapracované  výsledky, Sada bola mierne upravená a vydaná.

 

Viac o projekte a klinické štúdie TU

 

Autorská práva:
© Autor programov: Jan Valuch, 2018. Všetky práva vyhradené. Komerčné šírenie programov a textov bez súhlasu autora je trestné.
© Autori hudby a textov programov: Žaneta Vítová, Milan Ileš, Jana Procházková,  Bombarďáci, Anna Cibuľová, Jan Valuch, Petr Piňos.
© Interpreti hlasov: Milan Ileš, Jana Procházková, Sára Procházková
Vydávateľ: Galaxy
Supervízia a odborná kontrola Sady: WAAT (World Association for AVS technology), Jan Valuch, prezident.
Nahraté v štúdiu Jiří Lukášek, Brno

 

Balenie obsahuje

  • CD s programami, ktoré si nahráte do Relaxmana
  • Programovú knižnicu, ktorá obsahuje okrem zoznamu programov a pokynov na používanie i základné informácie  –  Čo je ADHD, Príznaky a Príčiny ADHD, Vhodné zásady, Ako pôsobí AVS prístroj na ADHD.
  • Upozornenie: na prebale Sady je uvedený ako počet programov 42. Ide o tlačovú  chybu, programov je správne 41.
Späť do obchodu