Neohodnotené

Čakry – sada programov pre AVS prístroj Relaxman

Špeciálna sada dodatočných programov pre Relaxman. Novinka 2023!

Skladem (>5 ks)
Kód: 9929
Značka: Galaxy
€84
1074 sada relaxman cakry cd potisk
Novinka

Sada Čakry – 20 programov pre Relaxman

Vynikajúca sada, ktorá sa zaoberá harmonizáciou čakier. Je známe, že čakry, energetické centrá v tele, ktoré presne odpovedajú žliazam nervového systému západnej medicíny, môžu byť zablokované, slabé, nevyrovnané.  Podľa východných filozofií má totiž porušenie toku životnej sily kdekoľvek medzi 1. a 7. čakrou za následok poškodenie integrity osobnosti a úbytok alebo stratu životnej energie. Lepšie vyladenie činnosti čakier, teda energetického tela, napomáha k odst­ráneniu disharmónie, prípadne i niektorých zdravotných ťažkostí a zlepšenie emocionálneho stavu.

AVS prístroj s programami tejto sady, vysiela centrálnej nervovej sústave frekvenciu, na ktorú sa má daná čakra vyladiť. Frekvencia sa prenáša nervovým systémom, meridiánami priamo príslušnej čakre. Mozog tak priamo dáva pokyn čakre, aby sa vyladila na danú konkrétnu frekvenciu. Lebo všetko v známom vesmíre sú frekvencie. Táto sada vznikla za spolupráce niekoľkých znalcov tejto tématiky a autorov vhodnej hudby. Harmonizuje, odblokováva, vylaďuje čakry.  

 

 
Zoznam programov:

Frekvenčné programy – 7 programov
Týchto 7 programov obsahuje vždy určitú farbu, frekvenciu mozgových vĺn a frekvenciu zvuku – všetko pre príslušnú čakru. Tieto programy neobsahujú hudbu. Pôsobia veľmi cielene na vyladenie, harmonizáciu jednotlivej čakry.

Hudobné programy – 7 programov
Týchto 7 programov sa zameriava vždy na danú čakru, takže obsahuje príslušné frekvencie a farby, ale v pestrejšej palete a tiež obsahuje hudbu. Je to taková ,,mäkšia“ forma predošlých programov. Hudobné programy sú vhodnejšie skôr pre základné odblokovanie čakry alebo upokojenie čakry, pokiaľ máte v danej oblasti vážnejšie ťažkosti.

 

Celkové programy – 6 programov
Každý z týchto programov vylaďuje postupne všetky čakry, od prvej po siedmu. Zoznam týchto programov s dĺžkou programu v minútach: 

Rezonancia 21:00
Program používa príslušné farby, frekvencie mozgových vĺn a frekvencie zvuku, postupne pre všetky čakry. Vysiela rytmické zvuky, neobsahuje hudbu. Zhruba 3 minúty harmonizuje každú čakru.

Všetko je frekvencia 16:58
Opäť harmonizuje postupne všetky čakry. Tento program je vhodný na úplný začiatok, na základné zrovnanie všetkých čakier medzi sebou.

Očistenie čakier  20:25
Použite v prípade, že sa chcete očistiť od stresu, napätia, úzkosti, keď ste na dne. Očistí čakry od veľkej negácie a upokojí ich na základnú pomernú úroveň.

Harmonizácia 10:20
Sedenie je vhodné použiť na denné vyladenie, keď nemáte veľké stresy, teda ste relatívne v pohode. Je taktiež určený na prevenciu – pre priebežné vyľaďovanie, vylepšovanie frekvencie čakier. Odporúčame program použiť ráno.

Biochakras 9:40
Pôsobí podobne ako Harmonizácia, je ale živšia, pestrejšia. Má väčšiu schopnosť rozvibrovať, uviesť do pohybu frekvenciu čakier, ktorých energia je veľmi slabá, zablokovaná, spomalená.

Víry energie 34:02
Úplne zásadný program pre komplexné vyčistenie, odblokovanie čakier a ich rozvibrovanie na správnu frekvenciu. Zvonček vždy oznámi predel medzi čakrami.

 

Návod na použitie:
Návod na stiahnutie - navod-knižnica: Čakry návod-knihovna vnitřek-web

Návod v tlačenej verzii je samozrejme  vložený k CD.

 

Stiahnutie sady do AVS prístroja Relaxman je veľmi jednoduché (návod na stiahnutie je priložený k CD) - cez PC. 

 

Autorská práva: 
Supervízia a odborná kontrola: Jan Valuch 
Vydávateľ: Galaxy
Spoločnosť Galaxy ďakuje niekoľkým autorom a hudobnému vydavateľstvu Oreade za licenčné poskytnutie niektorých nahrávok.

 

Balenie obsahuje:

  • CD s programami a hudbou (na stiahnutie do prístroja Relaxman) v obale
  • Programová knižnica
  • Návod ako nahrať programy do AVS prístroja

 

 

 

 

Späť do obchodu