12 hodnotení

AVS prístroj Relaxman Premium - psychowalkman

Technologicky vyspelý AVS prístroj, ktorý sa so svojou účinnosťou približuje i najlepšiemu AVS prístroju Laxman. Luxusná verzia - PREMIUM.
Doprava zadarmo.

Do týdne (5 ks)
Kód: 9915
Značka: Galaxy
€1 055 –21 % €823
Kategória: Hlavná ponuka
ss
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO €1 055 –21 %

Mimoriadna vianočná cena  - ušetríte 232 eur!

Poznámka: za posledné 3 mesiace prekročil predaj Relaxmanov predaje Laxmanov. Je to skutočne výkonnostne skvelý prístroj s výbornými programami, Určite aj zohrala svoju rolu dlhá čakacia lehota na Laxman, ktorá  sa posledný rok a pol stále predlžuje (výrobcovi chýbajú čipy, okuliare...), u Relaxmanu sú aj viac odolné okuliare pri častom používaní, nulová poruchovosť, proste ľudia si medzi sebou povedia ako sú spokojní a radi porovnávajú. Výsledok: rapídny nárast predajov AVS prístroja Relaxman v obidvoch variantách.

UPOZORNENIE !Už v predaji: na rozšírenie programov pre AVS Relaxman ponúkame ďalších  päť sád programov pre prístroj Relaxman, ktoré si môžete dokúpiť. Jedná sa o tieto sady: z edície Medicline: Sladký spánok, Bez tinnituZdravá staroba, zo štandardných sád: ČakryZdravý život.  (dohratie programov do prístroja Relaxman je jednoduché a sady programov sú dodávané aj s návodom na stiahnutie).

Relaxman PREMIUM sa účinnosťou blíži k najlepšiemu svetovému AVS prístroju Laxman Basic i Laxman Premium - disponuje totiž rovnakými technológiami.  Najmä celofarebnou svetelnou stimuláciou Ganzfeld a programami s hudbou. Prevedenie aj účinnosť Laxmanu je predsa len ale vyššia. Relaxman je zasa lacnejší. Relaxman Premium je rozhodne druhý najúčinnejší AVS prístroj vo svete.
Programy Relaxman Premium boli vyvíjané pre  potreby slovenských a českých užívateľov a ich mentalitu. Obsahuje programy s hudbou (zabudovaná MP3) alebo možnosť dohrávania ďalších programov. Mnohých poteší hezký design, kompaktná neporuchová jednotka,jednoduché, ľahké ovládanie v češtine a drobné funkcie spríjemňujúce používanie (napr. nastavenue spotreby, podsvietenie displeja, odrátavanie programu...). A najviac samozrejme potešia príjemné a hlboké prežitky. S ohľadom na veľké množstvo programov, ich dobrú skladbu, moderný design a jednoduché ovládanie je priamo predurčený pre rodinné domáce používanie.

Rozhodujete sa medzi Relaxmanom a Laxmanom? Pomocný článok nájdete tu.

Máte doma starý AVS prístroj?
Potom si môžete zakúpiť Relaxman Premium v Zlatej záruke so zľavou 12-25%!

 Čo o Relaxmanu hovorí herec Ota Jirák? Video tu:

 

Účinky: 52 programov v 7 kategóriách

Relaxman ponúka veľa možností, kterých ide s AVS technológiou dosiahnúť - od základných ako je okamžité odstránenie stresu a únavy až po špeciálne, ako je zvýšenie imunity alebo pomoc pri syndrómu vyhorenia.

Relaxácia 13
Spánok  6
Učenie  6
Energia  4
Meditácia  4
Depresie  4
Špeciálne  15

Kategória "špeciálnych" obsahuje programy: ADHD, Bez bolesti, Distres, Hyperaktivita, Jet lag, Jóga, Kreativita, Na migrény, Sexuálna apetencia, Syndróm vyhorenia, Víťaz, Vysoký krevný tlak, Vyššia imunita, Zábava, Závislosti. 

Počty programov v kategóriách je treba brať ako orientačné: niektoré účinky sa prekrývajú, napr. časť relaxačných programov dobre poslúži aj pre účely spánku a v niektorých kategóriách môžu byť obsiahnuté ďalšie špecifické programy. 

Kompletný popis programov (Knižnica programov) na stiahnutie dole. K zakúpenému prístroju je dodávaný tlačený Návod a tlačená Knižnica programov. Tá obsahuje naviac doplnkové odporúčania ohľadom používania programov.

 

 

Okuliare – celofarebné Ganzfeld

Zvuk: rytmické zvuky a hudba (a kombinácie). 

Hovorené príbehy k trom relaxačným programom nahovoril OTA JIRÁK, ktorý používa AVS prístroje už veľa rokov. Ako sa k psychowalkmanu dostal? Jeho príbeh si môžete prečítať TU.

 

Čím se líši Relaxman Basic a Relaxman Premium?

Verzia Basic obsahuje:

 • o 6 programov menej (1x spánok, 1x energie, 4x špeciálne)
 • o triedu nižšie slúchadlá
 • okuliare trojfarebné diódové (namiesto Ganzfeld okuliarov) 
 • obyčajný kartónový prepravný obal (namiesto skorepinového puzdra na celú jednotku)
 • nižšiu cenu (700 eur)

 

 

Balenie obsahuje

 • telo (ovládacia jednotka)
 • stimulačné okuliare (Ganzfeld)
 • slúchadlá
 • pamäťová karta s programami (je už vložená v ovládacej jednotke)
 • USB kábel k PC 
 • USB adaptér (koncovka) pre nabíjanie zo siete
 • audiokábel
 • pevný skorepinový obal
 • návod Galaxy
 • knižnica programov Galaxy s grafickým zobrazením frekvencií programov

 

Doplnkové funkcie

 • Audiostrobe
 • Nastavenie spotreby
 • Nastavenie jazyka ovládania (čeština, nemčina, ruština, angličtina) – pozor: názvy programov sú iba v češtine
 • Opakované prehrávanie programu

Podrobné vysvetlenie funkcií a režimov nájdete v návode alebo tu na strane: Slovník pojmov.

 

Technické špecifikácie

Telo Snadné ovládanie s farebným displejom (v češtine), telo má vstup na okuliare, slúchadlá, pamäťovú kartu, adaptér alebo prepojenie s PC (USB vstup) a vstup pre audiokábel (prepojenie s externým zdrojom).

Slúchadlá dodávajú sa menšie náhlavné slúchadlá. Relaxman používa stimulačné zvuky i hudbu, väčšina programov je s hudbou.

Okuliare sú z mäkkého  plastu.

Napájanie adaptérom (má zabudované batérie), buď zo siete alebo cez PC. Adaptér je súčasťou kompletu. Relaxman nemá veľkú spotrebu (jedno nabitie – desiatky sedení/použití), naviac má funkciu úspory/nastavenia spotreby.

Možnosť nahrávania ďalších programov jednoducho cez PC. Všetky programy, súbory sú uložené v Relaxmane na pamäťovej karte. 

 

Na stiahnutie

RELAXMAN PREMIUM - knižnica programov_web.

 

 

Späť do obchodu