17 hodnotení

AVS prístroj Relaxman Premium Plus - psychowalkman

Technologicky vyspelý AVS prístroj, ktorý sa so svojou účinnosťou približuje i najlepšiemu AVS prístroju Laxman. Luxusná verzia - PREMIUM.
Doprava zadarmo. Verzia Plus: novinka jún 2024!

Skladem
Kód: 9915
Značka: Galaxy
€1 180 –10 % €1 062
Kategória: Hlavná ponuka
ss
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO €1 180 –10 %

Tovar v akcii - mimoriadna zľava na podporu novinky (verzia Plus): ušetríte 118 eur! Časovo obmedzené.

 

Relaxman PREMIUM Plus je teraz podobne účinný  ako doposiaľ najlepší svetový AVS prístroj Laxman Premium.  Disponuje totiž rovnakými technológiami.  Najmä celofarebnou svetelnou stimuláciou Ganzfeld a programami s hudbou. 
Programy Relaxman Premium Plus boli vyvíjané pre  potreby slovenských a českých užívateľov a ich mentalitu. Obsahuje programy s hudbou (zabudovaná MP3) alebo možnosť dohrávania ďalších programov. Mnohých poteší hezký design, kompaktná neporuchová jednotka,jednoduché, ľahké ovládanie v češtine a drobné funkcie spríjemňujúce používanie (napr. nastavenue spotreby, podsvietenie displeja, odrátavanie programu...). A najviac samozrejme potešia príjemné a hlboké prežitky. S ohľadom na veľké množstvo programov, ich dobrú skladbu, moderný design a jednoduché ovládanie je priamo predurčený pre rodinné domáce používanie.

Táto verzia PLUS se od predchádzajúcej verzie Relaxmanu (predávanej do nája 2024) líši počtom programov (o 18 programov viac).  

Relaxman Premium Plus je zrovnateľný s AVS prístrojom Laxman Premium z pohľadu celkovej technológie a programov. Niekteré parametrá má lepšie ako Laxman (napr. spôsob ovládania a kapacitu na ďalšie programy). Laxman bol doposiaľ celosvetovo najlepší AVS prístroj, ale v roku 2024 ho na postu jednotky nahrádza práve Relaxman. 

 

 

 

Máte doma starý AVS prístroj?
Potom si môžete zakúpiť Relaxman Premium Plus v Zlatej záruke so zľavou 12-25%!

 Čo o Relaxmanu hovorí herec Ota Jirák? Video tu:

 

Účinky: 70 programov v 7 kategóriách

Relaxman Plus ponúka veľa možností, kterých ide s AVS technológiou dosiahnúť - od základných ako je okamžité odstránenie stresu a únavy až po špeciálne, ako je zvýšenie imunity alebo pomoc pri syndrómu vyhorenia.

Relaxácia 13
Spánok 7
Učenie  8
Energia  4
Meditácia  6
Depresie  6
Špeciálne  26Kategória "špeciálnych" obsahuje programy: ADHD, Bez bolesti, Bez alergie,  Distres, Hyperaktivita, Jet lag, JupiíJóga, Kreativita, Mental ironman,  Na migrény, Onko iiečiteľ, Rajská záhrada (kardiooprevencia), Rast dendritov, Sexuálna apetencia, Sloboda, Syndróm vyhorenia, Vášeň (syndróm vyhorenia)m Vizualizácia,Víťaz, Vysoký krevný tlak, V zóne (flow),  Vyššia imunita, Zábava, Závislosti. Znovuzrodenie (chronická únava).

Počty programov v kategóriách je treba brať ako orientačné: niektoré účinky sa prekrývajú, napr. časť relaxačných programov dobre poslúži aj pre účely spánku a v niektorých kategóriách môžu byť obsiahnuté ďalšie špecifické programy. 

Kompletný popis programov (Knižnica programov) na stiahnutie dole. K zakúpenému prístroju je dodávaný tlačený Návod a tlačená Knižnica programov. Tá obsahuje naviac doplnkové odporúčania ohľadom používania programov.

 

 

Okuliare – celofarebné Ganzfeld

Zvuk: rytmické zvuky a hudba (a kombinácie). 

Hovorené príbehy k trom relaxačným programom nahovoril OTA JIRÁK, ktorý používa AVS prístroje už veľa rokov. Ako sa k psychowalkmanu dostal? Jeho príbeh si môžete prečítať TU.

 

Čím se líši Relaxman Basic Plus a Relaxman Premium Plus?

Verzia Basic Plus obsahuje:

 • o 14 programov menej 
 • o triedu nižšie slúchadlá
 • obyčajný kartónový prepravný obal (namiesto skorepinového puzdra na celú jednotku)
 • nižšiu cenu 

 

 

Balenie obsahuje

 • telo (ovládacia jednotka)
 • stimulačné okuliare (Ganzfeld)
 • slúchadlá
 • pamäťová karta s programami (je už vložená v ovládacej jednotke)
 • USB kábel k PC 
 • USB adaptér (koncovka) pre nabíjanie zo siete
 • audiokábel
 • pevný skorepinový obal
 • návod Galaxy
 • knižnica programov Galaxy s grafickým zobrazením frekvencií programov
 • doplňková knižnica 18ti programov verzia Plus
 • kartička Rýchly prehľad programov

 

Doplnkové funkcie

 • Audiostrobe
 • Nastavenie spotreby
 • Nastavenie jazyka ovládania (čeština, nemčina, ruština, angličtina) – pozor: názvy programov sú iba v češtine
 • Opakované prehrávanie programu

Podrobné vysvetlenie funkcií a režimov nájdete v návode alebo tu na strane: Slovník pojmov.

 

Technické špecifikácie

Telo Snadné ovládanie s farebným displejom (v češtine), telo má vstup na okuliare, slúchadlá, pamäťovú kartu, adaptér alebo prepojenie s PC (USB vstup) a vstup pre audiokábel (prepojenie s externým zdrojom).

Slúchadlá dodávajú sa menšie náhlavné slúchadlá. Relaxman používa stimulačné zvuky i hudbu, väčšina programov je s hudbou.

Okuliare sú z mäkkého  plastu.

Napájanie adaptérom (má zabudované batérie), buď zo siete alebo cez PC. Adaptér je súčasťou kompletu. Relaxman nemá veľkú spotrebu (jedno nabitie – desiatky sedení/použití), naviac má funkciu úspory/nastavenia spotreby.

Možnosť nahrávania ďalších programov jednoducho cez PC. Všetky programy, súbory sú uložené v Relaxmane na pamäťovej karte. 

 

Na stiahnutie

RELAXMAN PREMIUM Plus- knižnica programov_web.

Relaxman Premium - rozsirenie programov

 

 

Späť do obchodu