Neohodnotené

AVS prístroj Relaxman Basic - psychowalkman

Technologicky vyspelý AVS prístroj, ktorý sa svojou účinnosťou približuje k  najlepšiemu AVS prístroju Laxman. Základná verzia - BASIC.
Doprava zadarmo.

Do týdne (>5 ks)
Kód: 5560
Značka: Galaxy
€700 –10 % €630
Kategória: AVS prístroje
Relaxman Basic
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO €700 –10 %

 

Veľká mimoriadna akcia! K Relaxmanu Basic teraz obdržíte dárček - neuro CD Spánok v hodnote 63 eur! Viac tu.

Upozornenie: z dôvodu enormného záujmu je teraz začiatkom júna dodacia lehota cca 10 dní.

 

Poznámka: za posledné 3 mesiace prekročil predaj Relaxmanov predaje Laxmanov. Je to skutočne výkonnostne skvelý prístroj s výbornými programami, Určite aj zohrala svoju rolu dlhá čakacia lehota na Laxman, ktorá  sa posledný rok a pol stále predlžuje (výrobcovi chýbajú čipy, okuliare...), u Relaxmanu sú aj viac odolné okuliare pri častom používaní, nulová poruchovosť, proste ľudia si medzi sebou povedia ako sú spokojní a radi porovnávajú. Výsledok: rapídny nárast predajov AVS prístroja Relaxman v obidvoch variantách.

 

Relaxman BASIC se účinnosťou približuje k najlepšiemu svetovému AVS prístroju Laxman Basic. Disponuje modernými technológiami a kvalitnými programami. Programy boli vyvíjané pre slovenské a české potreby a mentalitu. Obsahuje programy s hudbou (zabudovaná MP3) alebo možnosť dohrávania ďalších programov. Mnohým spraví radosť hezký design, kompaktná neporuchová jednotka, ľahké ovládánie v češtine a drobné funkcie spríjemňujúce používanie (napr. nastavenie spotreby, podsvietený displej, odrátavanie programu...). Ale  najviac samozrejme teší príjemné a hlboké prežitky. S ohľadom na veľké množstvo programov, ich kvalitnú skladbu, moderný design a jednoduché ovládanie je priamo predurčený pre rodinné domáce používanie.

Rozhodujete sa medzi Relaxmanom a Laxmanom? Pomocný článok nájdete zde.

Máte doma starý AVS prístroj?
Potom môžete zakúpiť Relaxman Basic v Zlatej záruke so zľavov 12-25%!

 Čo o Relaxmanu hovorí herec Ota Jirák? Video zde:

 

Účinky: 46 programov v 7 kategóriách

Relaxman ponúka veľa možností, ktoré idúv AVS technológii dosiahnúť- od základných ako je okamžité odstránenie stresu a únavy až po špeciálne, ako je zvýšeníe imunity alebo pomoc pri syndróme vyhorenia.

Relaxácia  13
Spánok  5
Učenie  6
Energia  3
Meditácia  4
Depresie  4
Špeciálne 11

Kategória "špeciálnych" obsahuje programy: ADHD, Bez bolesti, Distres, Hyperaktivita, Jóga, Kreativita, Na migrény, Syndróm vyhorenia, Víťaz, Vyššia imunita, Zábava. 

Počty programov v kategóriách je treba brať ako orientačné: niektoré účinky sa prekrývajú, napr. časť relaxačných programov dobre poslúžií aj pre účely spánku a v niektorých kategóriách môžu byť obsiahnuté ďalšie špecifické programy. 

Kompletný popis programov (Knižnica programov) na stiahnutie dole. K zakúpenému prístroju je dodávaný tlačený Návod na používanie a tlačená Knižnica programov. Tá obsahuje naviac doplnkové odporúčania ohľadom používania programov.

 

 

Okuliare – trojfarebné (modrá/zelená/červená farba)

Zvuk: rytmické zvuky a hudba (a kombinácie). 

Hovorené príbehy k trom relaxačným programom nahovoril Ota Jirák, ktorý používa AVS prístroje veľa rokov. Ako sa k psychowalkmanu dostal? Jeho príbeh si môžete přečítať ZDE.

 

Čím se odlišuje Relaxman Basic a Relaxman Premium?

Verzia Premium obsahuje oproti verzii Basic:

 • o 6 programom viac (1x spánok, 1x energie, 4x špeciálne)
 • lepšie slúchadlá
 • okuliare Ganzfeld celofarebné (namiesto trojfarebných diódových)
 • tvrdé šedé puzdro na celú jednotku
 • vyššia cena (880 eur)

 

 

Balenie obsahuje

 • telo (ovládacia jednotka)
 • stimulačné okuliare (trojfarebné)
 • slúchadlá
 • pamäťová karta s programami (tá je už vložená v ovládacejí jednotke)
 • USB kábel k PC 
 • USB adaptér (koncovka) pre nabíjanie zo siete
 • audiokábel
 • obal
 • návod Galaxy
 • knižnica programov Galaxy s grafickým zobrazením frekvencií programov

 

Doplnkové funkcie

 • Audiostrobe
 • Nastavenie spotreby
 • Nastavenie jazyku ovládania (čeština, nemčina, ruština, angličtina) – pozor: názvy programov sú iba v češtine
 • Opakované prehrávanie programu

Podrobné vysvetlenie funkcií a režimov nájdete v návode alebo tu na strane: Slovník pojmov

 

Technické špecifikácie

Telo Snadné ovládanie s farebným displejom (v češtine), telo má vstup na okuliare, slúchadlá, pamäťovú kartu, adaptér či prepojenie  s PC (USB vstup) a vstup pre audiokábel (prepojenie s externým zdrojom).

Slúchadlá dodávajú sa menšie náhlavné slúchadlá. Relaxman používa stimulační zvuky i hudbu, väčšina programov je s hudbou.

Okuliare sú z mäkkého plastu.

Napájanie adaptérom (má zabudované batérie), buď zo siete alebo cez PC. Adaptér je súčasťou kompletu. Relaxman nemá veľkú spotrebu (jedno nabitie – desiatky sedení/použití), naviac má funkciu úspory/nastavenia spotreby.

Možnosť nahrávania ďalších programov jednoducho cez PC. Všetky programy, súbory sú uložené v Relaxmane na pamäťovej  karte. 

 

Na stiahnutie:

RELAXMAN BASIC- programova knihovna_web

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie