2 hodnotenia

AVS prístroj Relaxman Basic - psychowalkman

Technologicky vyspelý AVS prístroj, ktorý sa svojou účinnosťou približuje k  najlepšiemu AVS prístroju Laxman. Základná verzia - BASIC.
Doprava zadarmo.

Do týdne (2 ks)
Kód: 5560
Značka: Galaxy
€805 –15 % €684
Kategória: AVS prístroje
Relaxman Basic
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO €805 –15 %

Mimoriadna cena  platná do 31.5.2024 - ušetríte 120 eur!

 

 

Upozornenie: z dôvodu enormného záujmu je dodacia lehota AVS Relaxman Basic cca 14 dní.

 

Poznámka: za posledné 3 mesiace prekročil predaj Relaxmanov predaje Laxmanov. Je to skutočne výkonnostne skvelý prístroj s výbornými programami, Určite aj zohrala svoju rolu dlhá čakacia lehota na Laxman, ktorá  sa posledný rok a pol stále predlžuje (výrobcovi chýbajú čipy, okuliare...), u Relaxmanu sú aj viac odolné okuliare pri častom používaní, nulová poruchovosť, proste ľudia si medzi sebou povedia ako sú spokojní a radi porovnávajú. Výsledok: rapídny nárast predajov AVS prístroja Relaxman v obidvoch variantách.

UPOZORNENIE !Už v predaji: na rozšírenie programov pre AVS Relaxman ponúkame ďalších  päť sád programov pre prístroj Relaxman, ktoré si môžete dokúpiť. Jedná sa o tieto sady: z edície Medicline: Sladký spánok, Bez tinnituZdravá staroba, zo štandardných sád: ČakryZdravý život.  (dohratie programov do prístroja Relaxman je jednoduché a sady programov sú dodávané aj s návodom na stiahnutie).

Relaxman BASIC se účinnosťou približuje k najlepšiemu svetovému AVS prístroju Laxman Basic. Disponuje modernými technológiami a kvalitnými programami. Programy boli vyvíjané pre slovenské a české potreby a mentalitu. Obsahuje programy s hudbou (zabudovaná MP3) alebo možnosť dohrávania ďalších programov. Mnohým spraví radosť hezký design, kompaktná neporuchová jednotka, ľahké ovládánie v češtine a drobné funkcie spríjemňujúce používanie (napr. nastavenie spotreby, podsvietený displej, odrátavanie programu...). Ale  najviac samozrejme teší príjemné a hlboké prežitky. S ohľadom na veľké množstvo programov, ich kvalitnú skladbu, moderný design a jednoduché ovládanie je priamo predurčený pre rodinné domáce používanie.

Rozhodujete sa medzi Relaxmanom a Laxmanom? Pomocný článok nájdete zde.

Máte doma starý AVS prístroj?
Potom môžete zakúpiť Relaxman Basic v Zlatej záruke so zľavov 12-25%!

 Čo o Relaxmanu hovorí herec Ota Jirák? Video zde:

 

Účinky: 46 programov v 7 kategóriách

Relaxman ponúka veľa možností, ktoré idúv AVS technológii dosiahnúť- od základných ako je okamžité odstránenie stresu a únavy až po špeciálne, ako je zvýšeníe imunity alebo pomoc pri syndróme vyhorenia.

Relaxácia  13
Spánok  5
Učenie  6
Energia  3
Meditácia  4
Depresie  4
Špeciálne 11

Kategória "špeciálnych" obsahuje programy: ADHD, Bez bolesti, Distres, Hyperaktivita, Jóga, Kreativita, Na migrény, Syndróm vyhorenia, Víťaz, Vyššia imunita, Zábava. 

Počty programov v kategóriách je treba brať ako orientačné: niektoré účinky sa prekrývajú, napr. časť relaxačných programov dobre poslúžií aj pre účely spánku a v niektorých kategóriách môžu byť obsiahnuté ďalšie špecifické programy. 

Kompletný popis programov (Knižnica programov) na stiahnutie dole. K zakúpenému prístroju je dodávaný tlačený Návod na používanie a tlačená Knižnica programov. Tá obsahuje naviac doplnkové odporúčania ohľadom používania programov.

 

 

Okuliare – trojfarebné (modrá/zelená/červená farba)

Zvuk: rytmické zvuky a hudba (a kombinácie). 

Hovorené príbehy k trom relaxačným programom nahovoril Ota Jirák, ktorý používa AVS prístroje veľa rokov. Ako sa k psychowalkmanu dostal? Jeho príbeh si môžete přečítať ZDE.

 

Čím se odlišuje Relaxman Basic a Relaxman Premium?

Verzia Premium obsahuje oproti verzii Basic:

 • o 6 programom viac (1x spánok, 1x energie, 4x špeciálne)
 • lepšie slúchadlá
 • okuliare Ganzfeld celofarebné (namiesto trojfarebných diódových)
 • tvrdé šedé puzdro na celú jednotku
 • vyššia cena (880 eur)

 

 

Balenie obsahuje

 • telo (ovládacia jednotka)
 • stimulačné okuliare (trojfarebné)
 • slúchadlá
 • pamäťová karta s programami (tá je už vložená v ovládacejí jednotke)
 • USB kábel k PC 
 • USB adaptér (koncovka) pre nabíjanie zo siete
 • audiokábel
 • obal
 • návod Galaxy
 • knižnica programov Galaxy s grafickým zobrazením frekvencií programov

 

Doplnkové funkcie

 • Audiostrobe
 • Nastavenie spotreby
 • Nastavenie jazyku ovládania (čeština, nemčina, ruština, angličtina) – pozor: názvy programov sú iba v češtine
 • Opakované prehrávanie programu

Podrobné vysvetlenie funkcií a režimov nájdete v návode alebo tu na strane: Slovník pojmov

 

Technické špecifikácie

Telo Snadné ovládanie s farebným displejom (v češtine), telo má vstup na okuliare, slúchadlá, pamäťovú kartu, adaptér či prepojenie  s PC (USB vstup) a vstup pre audiokábel (prepojenie s externým zdrojom).

Slúchadlá dodávajú sa menšie náhlavné slúchadlá. Relaxman používa stimulační zvuky i hudbu, väčšina programov je s hudbou.

Okuliare sú z mäkkého plastu.

Napájanie adaptérom (má zabudované batérie), buď zo siete alebo cez PC. Adaptér je súčasťou kompletu. Relaxman nemá veľkú spotrebu (jedno nabitie – desiatky sedení/použití), naviac má funkciu úspory/nastavenia spotreby.

Možnosť nahrávania ďalších programov jednoducho cez PC. Všetky programy, súbory sú uložené v Relaxmane na pamäťovej  karte. 

 

Na stiahnutie:

RELAXMAN BASIC- programova knihovna_web

 

 

 

Späť do obchodu