Neohodnotené

Lightcar - svetelná terapia do auta

Všetky výhody svetelnej terapie (relaxácia, spánok, energia a veľa ďalších...) a ešte ďalšia úspora času.
Svetová novinka!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1044
Značka: Galaxy
€205
Side left with button ON
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO

Lightcar pripevníte na slnečnú clonu v aute. Poskytne vám všetky výhody svetelnej terapie (rovnako  ako okuliare pre svetelnú terapiu Lumi alebo Retimer), naviac si ale môžete byť isti, že sa nedostaví únava a za volantom nezaspíte. Lightcar je veľmi zdravým, bio a spoľahlivým riešením, na rozdiel od premáhania sa, pitia energetických nápojov, kávy apod., ako vydržať za volantom rovnako svieži - zvyšuje koncentráciu a eliminuje únavu. Dokonca s ďalším efektom: ani po dlhej jazde nebudete unavení! 

 

Hlavné účinky svetelnej terapie: 

lepšia a vyváženejšia nálada, relaxácia, vnútorné upokojenie, eliminácia stresu a únavy, nárast energie, vyššia koncentrácia, lepšia kvalita spánku a náprava nespavosti, zvýšenie mentálnej výkonnosti, redukcia depresií, úprava jetlag a ďalšie. 

Aktuálne i zvýšenie produkcie vitamínu D, ktorý má súvislosť s covid-19!

Chýba vám motivácia? Cítíte pokles energie? Cítíte sa duševne zle? Máte neustále chuť na jedlo? Alebo menšiu chuť na sex? Ste po ránu malátni? Zobúdzate se ráno príliš skoro? V tom prípade určite začnite používať svetelnú terapiu – všetko sa zlepší. Prístroje na svetelnú terapiu vyrovnávajú deficity súčasného industriálneho spôsobu života: nepravidelnosť biorytmov, nedostatok slnečného svitu na jeseň a v zime, umelé osvetlenie.

Pozor - nepliesť si svetelnú terapiu s AVS prístrojmi: tie majú oveľa širšie využitie a princip je úplne odlišný! 

Viac o účinkoch svetelnej terapie TU

Prevedenie

Pripevníte magnetický držiak na slnečnú clonu (ten tam môžete nechať aj na trvalo). Na neho pripnete magnetom Lightcar. Môžete si zvoliť tri stupne intenzity (jasu) svetla, podľa vzdialenosti Lightcaru od očí. Modré svetlo svieti z prístroja v miernom uhlu zhora- absolútne neoslňuje.

Parametre: váha iba 51 gramov. Úroveň jasu: cca 100 luxov. Vlnová dĺžka: 470 nm (nanometrov). Rozmery 17x16x3 cm.

Nabíjanie: nabíja sa pomocou USB kábla, z automobilovej zástrčky. USB kábel a USB koncovka  sú osobitne (odnímateľné), takže ich môžete dobíjať i USB káblom z PC.   

 

Vývoj

Na vývoju sa podielali odborníci z oborov neurológie, fyziatrie a optiky. Vývoj prebiehall v prestížnejí Liege University (Belgie). Klinické štúdie predstavili napríklad tieto výsledky:

  • pokles depresie (index BDI) po prvom mesiaci  o 45%, po ďalšom druhom mesiaci o ďalších 18%.
  • zvýšenie času spánku (u insomnie) o 18%, po prvom týždni používania 

Názor významného českého psychiatra na svetelnú terapiu (fototerapiu): Účinok je výrazný u 70–90 % chorých so SAD (sezónna afektívna depresia – občas ju zažije takmer každý dospelý). Plná remisia sa prejavuje po fototerapii už po 1–2 týždňoch aplikácie. Jej použitie je bezpečné, samozrejme efekt pretrváva iba krátko po dobe aplikácie.

Doc. MUDr. Ján Praško, CSc.

 

 

Balenie obsahuje:

  • prístroj
  • návod
  • metodiku na používanie
  • nabíjací USB kábel + USB koncovku
  • upevňovací popruh s magnetickým držiakom (na slnečnú clonu)
  • kľúč na uvolnenie matice držiaka
  • obal 

 

Späť do obchodu